d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lidi Koncim S Dia Na Par Mesicu > Jo Je To Tak
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Oct 16 2007 03:12am
koncim z duvodu ze mi ripla soso lvl 94 v lagu ted ji na chatu ani neuvidite...... fakt super

ztratil sem
hoto maras vipera uped cta mage fisty prsteny storma botky Tg belt shako cta lidles skillery soso torch ani infinity stone bugged a andy face
byla uz skoro hotova a dementni lag ji zabil .....

sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif
ted budu na par mesicu afk nechci o dia ani slyset pac toto je pro me strasne matlam se s ni 2 mesice a co se stane??? dementni lag davejte si na to pozor mg lagz...
ted sem na chvili afk dluhy kere mam vratim sleep4.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Oct 16 2007 05:34am
Nj lag to je je dycky ten největší soupeř ale holt už to tak je tongue.gif

Smůla že si neměl loot no sad.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Oct 16 2007 05:34am
pech smile.gif měj se hand.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 16 2007 06:03am
Taky si dávám pauzu smile.gif Akorat muj necro neripl smile.gif jen mě to Diablo přestalo bavit.
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Oct 16 2007 07:06am
Takovejch uz bylo co odchazeli wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 16 2007 08:02am
Quote (alda @ Tue, Oct 16 2007, 10:12am)
koncim z duvodu ze mi ripla soso lvl 94 v lagu ted ji na chatu ani neuvidite...... fakt super

ztratil sem
hoto maras vipera uped cta mage fisty prsteny storma botky Tg belt shako cta lidles skillery soso torch ani infinity stone bugged a andy face
byla uz skoro hotova a dementni lag ji zabil .....

sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  cry3.gif  cry3.gif  cry3.gif  cry3.gif  cry3.gif
ted budu na par mesicu afk nechci o dia ani slyset pac toto je pro me strasne matlam se s ni 2 mesice a co se stane??? dementni lag davejte si na to pozor mg lagz...
ted sem na chvili afk dluhy kere mam vratim sleep4.gif


ty si fakt cigoš .. ^^ nechat se vykostit jednim ripem -.-
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 16 2007 08:04am
hrajes hc .. tak nebrec omg ,mohl si hrat sc tak si tu nestezuj ... papa :-*
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Oct 16 2007 08:15am
stává se smile.gif

dej si pauzu a uvidíš
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 16 2007 08:58am
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Oct 16 2007 09:00am
Quote (vanys @ Tue, Oct 16 2007, 04:04pm)
hrajes hc .. tak nebrec omg ,mohl si hrat sc tak si tu nestezuj ... papa :-*


za prvne snazis se napodobovat soba s jeho okem???? za druhe sc sem hral pres rok a ver tomu ze bych s dia sekl uz davno pac to je fakt kopr narodit se a stratit exp je to pro nooby ( noob= i ja) nestezuju si a pokud ti ten topic vadil tak nepis do nej .... HC is best a lidi co hraji hc sou fakt nej lidi


Quote (FF-speed @ Tue, Oct 16 2007, 04:15pm)
stává se smile.gif

dej si pauzu a uvidíš

tome fakt me to mrzi i kvuli tomu ze si mi dal tu infy ja vedel ze to tak dopadne promin moc me to mrzi

Quote (Sobcz @ Tue, Oct 16 2007, 04:02pm)
ty si fakt cigoš .. ^^ nechat se vykostit jednim ripem -.-

miso smile.gif jeden rip kerej mi trval dva mesice neustaleho hrani sad.gif vim 94 je malo ale pro me to byl rekord... a chtel sem byt vys cca 96 lvl ale vratim se to prisaham ... a vidim to asi po apokalypse

Quote (firebird_cz @ Tue, Oct 16 2007, 03:06pm)
Takovejch uz bylo co odchazeli  wink.gif

mno jo no ale ja napsal ze odchazim na par mesicu ...

Quote (ghetofu @ Tue, Oct 16 2007, 02:03pm)
Taky si dávám pauzu smile.gif Akorat muj necro neripl smile.gif jen mě to Diablo přestalo bavit.

verim necrous je posledni faze biggrin.gif (aspon pro me) jinak je to skoda

Quote (IqLimited @ Tue, Oct 16 2007, 01:34pm)
pech smile.gif měj se hand.gif

pech ne zkurvenej provider

Quote (mortwatcher @ Tue, Oct 16 2007, 01:34pm)
Nj lag to je je dycky ten největší soupeř ale holt už to tak je

Smůla že si neměl loot no sad.gif

asi takto mam jeste palu lvl80 vcera mi killercz delal uber lvl a nemel anicku tak sem sel na ni a lagnul sem se mezi ty potvory co zmrazuji a ty ptaky imune psychykal + jeste asi hell bitch lot byl ale mel sem lag a koplo mi to oba chary palu i soso kera je ted krasne neviditelna na lvl 94 ... sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll