Quote (vanys @ Tue, Oct 16 2007, 04:04pm)
hrajes hc .. tak nebrec omg ,mohl si hrat sc tak si tu nestezuj ... papa :-*
za prvne snazis se napodobovat soba s jeho okem???? za druhe sc sem hral pres rok a ver tomu ze bych s dia sekl uz davno pac to je fakt kopr narodit se a stratit exp je to pro nooby ( noob= i ja) nestezuju si a pokud ti ten topic vadil tak nepis do nej .... HC is best a lidi co hraji hc sou fakt nej lidi
Quote (FF-speed @ Tue, Oct 16 2007, 04:15pm)
stává se

dej si pauzu a uvidíš
tome fakt me to mrzi i kvuli tomu ze si mi dal tu infy ja vedel ze to tak dopadne promin moc me to mrzi
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 16 2007, 04:02pm)
ty si fakt cigoš .. ^^ nechat se vykostit jednim ripem -.-
miso

jeden rip kerej mi trval dva mesice neustaleho hrani

vim 94 je malo ale pro me to byl rekord... a chtel sem byt vys cca 96 lvl ale vratim se to prisaham ... a vidim to asi po apokalypse
Quote (firebird_cz @ Tue, Oct 16 2007, 03:06pm)
Takovejch uz bylo co odchazeli

mno jo no ale ja napsal ze odchazim na par mesicu ...
Quote (ghetofu @ Tue, Oct 16 2007, 02:03pm)
Taky si dávám pauzu

Akorat muj necro neripl

jen mě to Diablo přestalo bavit.
verim necrous je posledni faze

(aspon pro me) jinak je to skoda
Quote (IqLimited @ Tue, Oct 16 2007, 01:34pm)
pech

měj se

pech ne zkurvenej provider
Quote (mortwatcher @ Tue, Oct 16 2007, 01:34pm)
Nj lag to je je dycky ten největší soupeř ale holt už to tak je
Smůla že si neměl loot no

asi takto mam jeste palu lvl80 vcera mi killercz delal uber lvl a nemel anicku tak sem sel na ni a lagnul sem se mezi ty potvory co zmrazuji a ty ptaky imune psychykal + jeste asi hell bitch lot byl ale mel sem
lag a koplo mi to oba chary palu i soso kera je ted krasne neviditelna na lvl 94 ...