já vám nevím kluci ale když člověk vidí co se to tu děje

tak by to chtělo probrat abych se uklidnil
páč téma mě politika celekem dělá naštvaným <tzn potřebuju vyventilovat

> je tu taky někdo takový
osobně si myslím že už většina se chovájí jak dospělí takže vědí,ví,jsou nasraní,atd....
jako dost mě štípe zdražovaní za který podle mě může čez protože dnes je vše na elektriku tak když zdraží čez tak je to řetězová reakce a zdražuje se všude nemuseli by o tolik ale díky čezu maj dobrou záminku a to opmíjim že zvedá ceny když říkali že budou klesat před hodně dlouho,další věc temelín platili generace před námi si myslel že to našim generacím vyplatím .odpověd zní
Hovno -budete platit až zčernátedalší věc rodiné přídavky

-kkti ve zkratce budou je rušit pro ty co dělaj a bude se víc platit nepracujícim <občané oálenější pleti>
je to spravedlive? odpověd jasně že je

<ironie>
přednedávnem sem byl nazýván tím co nemá rád tyhle lidi,vy snad jo? chudáčky diskrimininovaný?
další věc topolánek,paroubek a ten z těch zelený mi nepadli do oka kdu nikdy osobně nevím jak vy ale já budu volit stranu na kterou každej nádával a volí jí starší občané
osobně si myslím že horší než ted to nebude a tak dlouho nedostali už šanci

prosím o nějáké rozumné příspěvky jestli vás to taky sere, a vlastní názor
This post was edited by Lua on Oct 13 2007 07:29am