d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vše O Autech > Sny A Vášeň
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 12 2007 05:59am
No tak svoji "natuňenou" feldu tady postovat nebudu to by asi nikoho neoslnilo, ale chci vam ukázat káru do který sem se zamiloval -.- , nakej svinak u nas v ulici si ji koupil a ja zacinam setrit biggrin.gif
Ford focus ST 2.5 litru motor / 225 PS


proste na focus sem dycky slysel a ted kdyz vyslo todle .. .. btw este slysim na bavoraky ale to je trochu jina cenova kategorie ^^
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 12 2007 06:07am
najs uan, ale neviem ako to chces zivit ked mas furt feldu tongue.gif to asi nebude mat priemerku s agresivnou jazdou po meste pod 10l/100km...

ja mam toto a zatial mi to staci, aj ked auto mojich snov to urcite neni tongue.gif

megane r.v. 2001 1,6l 16V 110 PS

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 12 2007 06:13am
Quote (M0f0 @ Fri, Oct 12 2007, 12:07pm)
najs uan, ale neviem ako to chces zivit ked mas furt feldu tongue.gif to asi nebude mat priemerku s agresivnou jazdou po meste pod 10l/100km...

ja mam toto a zatial mi to staci, aj ked auto mojich snov to urcite neni tongue.gif

megane r.v. 2001 1,6l 16V 110 PS




Za steraci jsem nasel listecek, na kterem bylo napsano:



This post was edited by Leri on Oct 12 2007 06:19am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 12 2007 06:18am
můj sen




a toto bude po novém roce biggrin.gif

Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 12 2007 06:21am
hh Jirko EVO je dost populární i mezi mejma spolužákama.. moc se mi teda nelibi ale ty jizdni vlastnosti musej bejt libovka smile.gif

This post was edited by Sobcz on Oct 12 2007 06:27am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 12 2007 06:30am
kua to mi děláte naschvál sad.gif ve středu jsem dělal závěrečku z autoškoly a nedal sem jízdu sad.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 12 2007 06:31am
Quote (Esantin @ Fri, Oct 12 2007, 01:30pm)
kua to mi děláte naschvál sad.gif ve středu jsem dělal závěrečku z autoškoly a nedal sem jízdu sad.gif


^^ já dneska dělal zkoušky na motorku a už budu moct i drandit na kundolapech biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 12 2007 06:34am
Quote (Sobcz @ Fri, 12 Oct 2007, 13:31)
^^ já dneska dělal zkoušky na motorku a už budu moct i drandit na kundolapech biggrin.gif


tak to gz, já teď musim čekat až do listopadu na další zkoušku..
a sobe jen tu postni feldu wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 12 2007 06:36am
Quote (Sobcz @ Fri, 12 Oct 2007, 14:21)
hh Jirko EVO je dost populární i mezi mejma spolužákama.. moc se mi teda nelibi ale ty jizdny vlastnosti musej bejt libovka smile.gif


muj sen odjakziva byl je a bude Mazda RX-7, cerna barva, stribrny doplnky, interier kuze... no radsi neresit laugh.gif jinak z cenove dostupnych aut se mi libi Mazda 3 4-dverova verze
http://members.fortunecity.com/freecarwallpapers/images/mazda_rx7_03.jpg -- nejak nejde ten obrázek

http://www.rx7city.com/



This post was edited by MrReaper on Oct 12 2007 06:39am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 12 2007 06:57am
uz od detstvi jsem snil o:





Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll