Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:18pm)
moje
vyjadreni je,ze bohuzel pro tebe sem zustal s boerem ve hre se
sandrin,takze mam celej text zkopirovanej a nic tam neni o tom,ze bych
ti ho mel dat hned po duelu:D:D
takze jak sem rekl...dam ti ho^^ ale asi si "trosicku" pockas:D:D
neverim
posi full screeny ! hezky od zacatku ja poznam pokud si je upravil
proste, neumis prohravat prisel bys o infy jen diky tomu ze si me
nedokazal zabit...
PS: da si este nekdo duel na HC o
nejaky veci min sazka 100fg dueli se s vámi vybranou postavou ja mam
svoji assasinku jaky koliv lvl !
Pravidla: mate 1 minutu nato me zabit!
no ty jsi porusil pravidla tim,ze si se pohnul a tudiz by jsi naopak mel kontumacne prohrat a navalit me tal set a 100fg,celkem by se hodily,screeny poslu zejtra,ted sem linej:-´)