d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Killercz Aneb Jak Neumi Prohravat > Read Inside
12310Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 02:17pm
Takze chlapec se vytahoval ze me zabije v duelu na hc, rikal jsem ok budu 1 minutu stat namiste nepohnuse a nezabijes me a vsadime se o Infy co si postavil a ja proti sazku dal 320fg. Souboj zacal po 1 minute jsem vklidu zasel do mesta killer uznal ze me nezabil avsak infy mi odmitl dat stim ze neumi prohravat a tu sazku nemyslel vazne.


Prosim vyjadreni druhe strany ( killercz)
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 02:18pm
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 10:17pm)
Takze chlapec se vytahoval ze me zabije v duelu na hc, rikal jsem ok
budu 1 minutu stat namiste nepohnuse a nezabijes me a vsadime se o Infy
co si postavil a ja proti sazku dal 320fg. Souboj zacal po 1 minute
jsem vklidu zasel do mesta killer uznal ze me nezabil avsak infy mi
odmitl dat stim ze neumi prohravat a tu sazku nemyslel vazne.


Prosim vyjadreni druhe strany ( killercz)


moje
vyjadreni je,ze bohuzel pro tebe sem zustal s boerem ve hre se
sandrin,takze mam celej text zkopirovanej a nic tam neni o tom,ze bych
ti ho mel dat hned po duelu:D:D
takze jak sem rekl...dam ti ho^^ ale asi si "trosicku" pockas:D:D
edit:btw ted sem si toho vsiml^^ pises ze si psal,ze SE NEPOHNES a ty jsi se pohnul:D:D:D to nezapres:D:D

This post was edited by killercz on Oct 5 2007 02:20pm
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 02:21pm
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:18pm)
moje vyjadreni je,ze bohuzel pro tebe sem zustal s boerem ve hre se sandrin,takze mam celej text zkopirovanej a nic tam neni o tom,ze bych ti ho mel dat hned po duelu:D:D
takze jak sem rekl...dam ti ho^^ ale asi si "trosicku" pockas:D:D


neverim posi full screeny ! hezky od zacatku ja poznam pokud si je upravil proste, neumis prohravat prisel bys o infy jen diky tomu ze si me nedokazal zabit...


PS: da si este nekdo duel na HC o nejaky veci min sazka 100fg dueli se s vámi vybranou postavou ja mam svoji assasinku jaky koliv lvl !
Pravidla: mate 1 minutu nato me zabit!
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 02:23pm
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 10:21pm)
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:18pm)
moje
vyjadreni je,ze bohuzel pro tebe sem zustal s boerem ve hre se
sandrin,takze mam celej text zkopirovanej a nic tam neni o tom,ze bych
ti ho mel dat hned po duelu:D:D
takze jak sem rekl...dam ti ho^^ ale asi si "trosicku" pockas:D:D


neverim
posi full screeny ! hezky od zacatku ja poznam pokud si je upravil
proste, neumis prohravat prisel bys o infy jen diky tomu ze si me
nedokazal zabit...


PS: da si este nekdo duel na HC o
nejaky veci min sazka 100fg dueli se s vámi vybranou postavou ja mam
svoji assasinku jaky koliv lvl !
Pravidla: mate 1 minutu nato me zabit!


no ty jsi porusil pravidla tim,ze si se pohnul a tudiz by jsi naopak mel kontumacne prohrat a navalit me tal set a 100fg,celkem by se hodily,screeny poslu zejtra,ted sem linej:-´)

Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 02:24pm
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:23pm)
no ty jsi porusil pravidla tim,ze si se pohnul a tudiz by jsi naopak mel kontumacne prohrat a navalit me tal set a 100fg,celkem by se hodily,screeny poslu zejtra,ted sem linej:-´)


Nepohnul drzel jsem SHIT a mlatil kolem sebe... to nebylo zakazany... ja se jen nesmel pohnout !
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 5 2007 02:25pm
nvm smile.gif

ne nejedu na +1 post, z toho co jste pak napsali drive nez ja (a ja to nemel refreshle) vyplynulo neco jine, nez co jsem myslel ja smile.gif

teda jestli tomu tak je, tak bych mozna i do toho duelu sel smile.gif

This post was edited by Leri on Oct 5 2007 02:28pm
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 02:25pm
leri uz i ty jedes +1 post ? smile.gif

This post was edited by Jameess on Oct 5 2007 02:26pm
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 02:27pm
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 10:24pm)
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:23pm)
no
ty jsi porusil pravidla tim,ze si se pohnul a tudiz by jsi naopak mel
kontumacne prohrat a navalit me tal set a 100fg,celkem by se
hodily,screeny poslu zejtra,ted sem linej:-´)


Nepohnul drzel jsem SHIT a mlatil kolem sebe... to nebylo zakazany... ja se jen nesmel pohnout !

-> to ze mlatis je pohyb:-) vzdej to,nemas sanci,proste nemas smysl pro fair play,studuj prava a pak se jdi hadat,at to ma uroven:-)

Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 02:29pm
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:27pm)
-> to ze mlatis je pohyb:-) vzdej to,nemas sanci,proste nemas smysl pro fair play,studuj prava a pak se jdi hadat,at to ma uroven:-)


Oh posli sceen tam je ze budu stat na miste... to co delaj moje ruce je jedno ne chlapecku ?a nejaky prava name nevytahuj .... nebo natebe zavolam policajty a mafii ! ( ale nevim koho driv, me to prijde skoro stejny )
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Oct 5 2007 02:33pm
tohle si řešte přes pm nás to nezajímá.......
Go Back To České a Slovenské Topic List
12310Next
Closed New Topic New Poll