d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Je To Egy V Blesku ????? > pic inside :)
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 24 2007 09:04am

ja myslim ze je to on nebo je mu hodne podobnej smile.gif

This post was edited by hero_cz on Sep 24 2007 09:08am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 24 2007 09:20am
*EGY
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 24 2007 09:22am
Quote (Esantin @ Mon, 24 Sep 2007, 16:20)
*EGY


njn sry EGY
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 24 2007 09:52am
opravdu to vypada jako EGY ....
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 24 2007 09:55am
Quote (Jameess @ Mon, 24 Sep 2007, 16:52)
opravdu to vypada jako EGY ....


jj taky nemuzu uverit vlastnim ocim musime pockat az tu bude smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 24 2007 10:17am
Quote (hero_cz @ Mon, Sep 24 2007, 03:55pm)
jj taky nemuzu uverit vlastnim ocim musime pockat az tu bude smile.gif


tak byl na nejaky akci no... hero donate mi 10fg smile.gif a priste budu zase stebou hrat fotbalek smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 24 2007 10:32am
no wai!
nevím fakt nevím
minimálně jsou si podobní

This post was edited by Lua on Sep 24 2007 10:35am
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 24 2007 10:34am
Je trosku opalenej na EGYHO ne?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 24 2007 10:35am
Quote (Hamihs @ Mon, Sep 24 2007, 04:34pm)
Je trosku opalenej na EGYHO ne?


j to si myslím taky ale co ty víš šrumec zábava atd člověk se spotí a foto taky udělá své nevím fakt nevím
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Sep 24 2007 10:38am
No ja mu snad napisu, ne? Aby jsme to zjistili wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll