Quote (M0f0 @ Mon, 24 Sep 2007, 07:28)
ja som tieto mal pozicane z kniznice, tak skus tam. inak citanie pre deti s hororovymi prvkami aka Alfred Hitchcock ftw
sak som povedal ze sa zato hanbim

skratka som tak trochu manik na zbieranie veci a xem mal vsetky diely a neviem mna to stale bavi aj ked uz niesom decko ale ja pravda ze niektore diely boli o hovne ale su tam skor take logicke srandy hororove bolo iba ak tak zahada strasidelneho zamku to som sa fakt trochu bal ale to som mal tak 11 rokov asi
cize nikto nema?