d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Techno Music ,drumik ,jungle And Etc.... > akce ... °°||° ... stahovani
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 18 2007 10:12am
[img]http://www.rave.cz/fotky/9833/floatmanovy-fotky-z-hradhouse-2007/#158[/img]

tak jo vim ze jeden topic sem uz zakladal ale nazev je apokalypsa ... mno co uz tak sem si reklze toto bude takove obecnejsi ....
takze mohlo by se tu psat o nejakych akcich na ktere by se dalo zajet a pobavit
dal , kdby tu byli nejaci nadsenci krom me, by se sem mohli hazet linky na stahnuti nejakych tech setiku
povidani a rozbor setu atak dal co vas napadne ohledne tanecni hudby ....
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 18 2007 10:21am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 22 2007 07:20am
Quote (M0f0 @ Tue, Sep 18 2007, 04:21pm)


http://youtube.com/watch?v=vfzCpeQoa7g&mode=related&search= smile.gif a na stahovani bych musel pohledat tongue.gif ale tohle je stare a dobre tongue.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2007 01:52am
uz sem myslel ze to tu nikdo neposloucha kdyby si chtel poslat neco dej icq jinak Juanita Juares a aphrodite best wub.gif ted o vikendu jsme meli mit v ostrave na hrade akci žonglak lejzry nejaky ohnostroj tekno stage dnb stage a primator to nedovolil tak to presunuly 5 km od ostravy a nakonec ve dve hodiny odpoledne se rozhodly ze nic nebude potkal jsem par kamosu kteri uz se nemohli dockat a jeli brzo a dojebaly se jen takova zajimavost smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 23 2007 02:24am
ach jo, kde jsou lidi, kteri poslouchaji old school music ala backstreetboys dry.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2007 04:53am
Cau Aldo, tedka jsem stahl celkem dobrej jungle, Liquidator ze sety.cz, to co jsem ti poustel, libil se ti zacatek... Tak kdyztak si to stahni wink.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 23 2007 03:32pm
Doporucuji na stahovani i life:
Lettek, Tsunami (tekkno)
Pixie- tele2beats (dnb)
DJ basstien (jungle)

Jinak na http://www.freetekno.cz/ je snad vsechno imo
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 24 2007 12:02am
Quote (M0f0 @ Tue, Sep 18 2007, 06:21pm)

diky mrknu se urcite biggrin.gif


Quote (Runn3r @ Sat, Sep 22 2007, 03:20pm)
http://youtube.com/watch?v=vfzCpeQoa7g&mode=related&search= smile.gif a na stahovani bych musel pohledat  ale tohle je stare a dobre

runnere mno moc se mi to nelibi ale da se to diky za kladny prispevek biggrin.gif

Quote (sapier @ Sun, Sep 23 2007, 09:52am)
uz sem myslel ze to tu nikdo neposloucha kdyby si chtel poslat neco dej icq jinak Juanita Juares a aphrodite best  wub.gif ted o vikendu jsme meli mit v ostrave na hrade akci žonglak lejzry nejaky ohnostroj tekno stage dnb stage a primator to nedovolil tak to presunuly 5 km od ostravy a nakonec ve dve hodiny odpoledne se rozhodly ze nic nebude potkal jsem par kamosu kteri uz se nemohli dockat a jeli brzo a dojebaly se jen takova zajimavost


kurna to je pech a ten primator je vylesteny bambus kdyz to zakazuje ... zakazuje se mladym lidem bavit podle sebe....

Quote (undead_lord @ Sun, Sep 23 2007, 10:24am)
ach jo, kde jsou lidi, kteri poslouchaji old school music ala backstreetboys  dry.gif

lorde biggrin.gif mno jono oldschool asi odchazi ale nektere pecky sou fakt dobre (hlavne na upravy biggrin.gif )



Quote (Sebasti @ Sun, Sep 23 2007, 12:53pm)
Cau Aldo, tedka jsem stahl celkem dobrej jungle, Liquidator ze sety.cz, to co jsem ti poustel, libil se ti zacatek... Tak kdyztak si to stahni wink.gif

jj diky moc uz stahuju wink.gif


Quote (Josefista @ Sun, Sep 23 2007, 11:32pm)
Doporucuji na stahovani i life:
Lettek, Tsunami (tekkno)
Pixie- tele2beats (dnb)
DJ basstien (jungle)

Jinak na http://www.freetekno.cz/ je snad vsechno imo

diky diky josefisto urcite se podivam a neco stahnu




tak abych nespamoval tak sem si vas dal dohromady biggrin.gif snad tento topic nesmazou biggrin.gif

This post was edited by alda on Sep 24 2007 12:03am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 24 2007 06:38am
Quote (sapier @ Sun, 23 Sep 2007, 09:52)
uz sem myslel ze to tu nikdo neposloucha kdyby si chtel poslat neco dej icq jinak Juanita Juares a aphrodite best  wub.gif ted o vikendu jsme meli mit v ostrave na hrade akci žonglak lejzry nejaky ohnostroj tekno stage dnb stage a primator to nedovolil tak to presunuly 5 km od ostravy a nakonec ve dve hodiny odpoledne se rozhodly ze nic nebude potkal jsem par kamosu kteri uz se nemohli dockat a jeli brzo a dojebaly se jen takova zajimavost smile.gif


to si delas prdel? co ten sig? ja uz ho prodal nekomu jinemu ty blbe
rikals ze je to sux
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Oct 17 2007 10:47am
takze blizi se nam to wink.gif tak jen pro zopakovani


dole info kde budu


plakat :




ok tam budu bud u baru nebo pet metru od stage biggrin.gif tam me najdete tak se mi ozvete klidne na mobil
721 612 707 muzem se nejak domluvit biggrin.gif wink.gif
lineup doplnim az ho najdu

This post was edited by alda on Oct 17 2007 10:51am
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll