d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ut/dc Pribeh > ??
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 16 2007 01:00pm
ahoj,muze me nekdo rict,jak do pribehu diabla zapada ubertrist a diablo clone?? ut jsem malinko pobral,ale co ten klon?:-)
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 16 2007 02:13pm
Tidle nijak nezapadají do příběhu.

Příběh je v singlu.. DC a Uber tr v singlu myslím není

takže to sou reaml only věci a s příběhem to asi nemá nic společnýho wink.gif
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 16 2007 02:33pm
Ale zapadaj maybe read diablo books!
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 16 2007 02:59pm
Ty pribehy jsou PreLod, takze tam nemuze byt baal
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 16 2007 08:51pm
No baala do pribehu zapojili urcite,ten je v knizecce,mozna ze je tam i ut a dc,ale to nevim,sem linej ji hledat:D
pokud vim,tak tusim,ze ut je neco jako stihnovej svet ci neco takovyho,kam se ty tri uchylili po svy smrti ci co a ukolem je zabit je i tam,ale krk bych za to urco nedal^^
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 16 2007 10:10pm
supr konečně se někdo zamyslel i nad příběhem a knížkdy zrovna teď čtu smile.gif
Member
Posts: 596
Joined: Aug 21 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Sep 18 2007 05:49pm
Quote (Hamihs @ Sun, Sep 16 2007, 08:33pm)
Ale zapadaj maybe read diablo books!


? sun huuun? ale zapadaj? ching chang?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll