d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Guildy Na Jsp,klany Etc > Pro a proti
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 14 2007 12:29am
Tak piste,jaky klany muzete doporucit,jaky ne,jaky jsou vase zkusenosti s nima,vyhody a nevyhody bejt v nejaky...uvazuju,ze bych nekam sel,ale rad bych vedel,co by me tam cekalo:-)
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 14 2007 12:48am
na rozdiel od takej L II. tongue.gif je to tu (skoro) k nicomu, niektore guildy su tu respektovane viac nez ine a ked si v nej ulahcuju trade a davaju ti pocit ze si nieco vynimocne, v hre ti to je ale aj tak naprd
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 14 2007 01:30am
Quote (M0f0 @ Fri, Sep 14 2007, 06:48am)
na rozdiel od takej L II. tongue.gif
je to tu (skoro) k nicomu, niektore guildy su tu respektovane viac nez
ine a ked si v nej ulahcuju trade a davaju ti pocit ze si nieco
vynimocne, v hre ti to je ale aj tak naprd

a tradujou nejak mezi sebou,pomahaj si apod? jsou tam nejaky povinnosti?
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 14 2007 02:14am
jak rika m0f0, klany jsou k nicemu , az na par vyjimek, napr. diablo clon hunting klany, kde se usporadaji pravidelne DC. Par jich usporada take loterie atd... ale vetsinou jsou k nicemu:)

a tradujou mezi sebou pomahaj si? Trade se uskutecnuje se vsema lidma i clovek v klanu muze byt scammerem. Pomahaj si? mala pravdepodobnost
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 14 2007 02:24am
A proto nejsem v žádné gildě.. je to celkem k niičemu wink.gif
možná tak pro svůj vlastní pocit wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 14 2007 03:12am
no my si dost pomahame, na rozjazd noveho ldr som dalstal nejake free veci, neni problem rush a podobne, ale to je asi skor vynimka. idealne je ist do guildy kde mas kamosov, ale ti by ti pomohli asi aj tak
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 04:00am
no na scnl i scl free pvp scéně, probíhají i clan wars, takže by to mohla bejt zábava

význam guildu stejně tak jako "friendlistu" je podle mě nulový
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 14 2007 04:08am
Quote (Killer111 @ Fri, 14 Sep 2007, 12:00)
no na scnl i scl free pvp scéně, probíhají i clan wars, takže by to mohla bejt zábava

význam guildu stejně tak jako "friendlistu" je podle mě nulový


/fl je dobra vec, aspon vies kto je online a na koho sa pripadne obratit, to je myslim ze OK
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 04:15am
Quote (M0f0 @ Fri, Sep 14 2007, 11:08am)
/fl je dobra vec, aspon vies kto je online a na koho sa pripadne obratit, to je myslim ze OK


myslím ten friendlist tady na jsp , jak si každý přidává njaguara atd smile.gif na bn bych bez f l nemohl bejt
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 14 2007 05:50am
Quote (Killer111 @ Fri, 14 Sep 2007, 12:15)
myslím ten friendlist tady na jsp , jak si každý přidává njaguara atd smile.gif na bn bych bez f l nemohl bejt


nj, ale novy spot nad tych 6 standartnych stoji 500 fg, takze vyznam to urcite ma smile.gif
a ked si niekoho pridas, musi ta aj akceptovat, aby si si ho mohol vycapit v profile, ze kukaj koho poznam biggrin.gif okrem toho su tu notoricky add friend usery, ktory sa snazia mat medzi friends co najviac ludi
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll