Quote (Killer111 @ Fri, 14 Sep 2007, 12:15)
myslím ten friendlist tady na jsp , jak si každý přidává njaguara atd

na bn bych bez f l nemohl bejt
nj, ale novy spot nad tych 6 standartnych stoji 500 fg, takze vyznam to urcite ma

a ked si niekoho pridas, musi ta aj akceptovat, aby si si ho mohol vycapit v profile, ze kukaj koho poznam

okrem toho su tu notoricky add friend usery, ktory sa snazia mat medzi friends co najviac ludi