tento topic bych bral jako jokes ale ve stylu reklam což je vzpomínky na všechny sux reklamy, pak dobré , průměrné prostě jaký reklamy v minulosti nebo v součastnosti uchvátily
btw pokud někdo najde nějákej link na reklamu bude sranda postněte
popř reklamní slogany atd
Mylím že bobíka snad nemusím představovat
osobně mě v poslední době přišla hnusná reklama až hezká že sem nakazil všechny okoli na hornbach nebo jak to je jak tam bylo cetkáááá tretkááá

tje úvod zatím mě další nic nenapadá

edit bilboardy atd vše je vítáno vše co se týče jákých koli reklam
This post was edited by Lua on Sep 9 2007 02:05pm