Quote (Jameess @ Sun, Sep 9 2007, 08:01pm)
Andel... preci jenom jsem chuda Workingclass ... takze nejakou levnejsi hospodu ( knoflik ani labirint radsi ne mam tam sopku)
no jako na periferii to udelat nemuzem bylo by to neprakticky protoze sme ze vsech koutu Prahy.. navic do knofliku sem jit nechtel a labyrint je taky napicu .. sel bych bud do hlubiny nebo tam jak je ta horolezecka stena.. Lokal Blok