d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
12324Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 9 2007 12:21pm
Takže sme se Egym rozhodli ze chcem videt nolifera Hera... wink.gif Vsichni sou vitani

ucast:
Sob
Egy
Rapyjer
snad Killer
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 9 2007 12:25pm
Its EGY ... How many times must i ask you sob to call me EGY ... EGY ... EGY its EGY :/ blink.gif wacko.gif unsure.gif bangin.gif cry3.gif
Jj Hero is a must smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2007 12:58pm
za 1 k fg se dostavím
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 9 2007 12:59pm
A jako muzes sobe napsat Kde ? ja bych se tez rad sotavil tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 9 2007 01:00pm
Quote (Jameess @ Sun, Sep 9 2007, 07:59pm)
A jako muzes sobe napsat Kde ? ja bych se tez rad sotavil tongue.gif


upresnime.. osobne bych prosazoval Andel. je tam hodne hospod a je to blizko snad pro vsechny .. teda hlavne pro me biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 9 2007 01:01pm
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 9 2007, 07:00pm)
upresnime.. osobne bych prosazoval Andel. je tam hodne hospod a je to blizko snad pro vsechny .. teda hlavne pro me biggrin.gif


Andel... preci jenom jsem chuda Workingclass ... takze nejakou levnejsi hospodu ( knoflik ani labirint radsi ne mam tam sopku)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 9 2007 01:10pm
Quote (Jameess @ Sun, Sep 9 2007, 08:01pm)
Andel... preci jenom jsem chuda Workingclass ... takze nejakou levnejsi hospodu ( knoflik ani labirint radsi ne mam tam sopku)


no jako na periferii to udelat nemuzem bylo by to neprakticky protoze sme ze vsech koutu Prahy.. navic do knofliku sem jit nechtel a labyrint je taky napicu .. sel bych bud do hlubiny nebo tam jak je ta horolezecka stena.. Lokal Blok wink.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 9 2007 01:11pm
hele tak v tech klubech se ja nevyznam hlavne aby tam meli treba kofolu nebo caj... a budu ok
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2007 01:12pm
Preferuji nějaký normální bar , a nebo Hugo z hor smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 9 2007 01:14pm
Hele spis nez bar nejakou normlani knajpu.... preci jenom nemusim moc disko ani hip hop...
Go Back To České a Slovenské Topic List
12324Next
Add Reply New Topic New Poll