d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potřeboval Bych Lvl Serv 1-60 Scnl > inside
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2007 10:59am
SCNL
1-60
char ASN

samozřejmě platím ve fg
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 9 2007 11:20am
40 fg tady
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2007 11:43am
máš ho mít
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 9 2007 01:36pm
killere co ty ut? já bych chtěl pak taky
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 9 2007 02:24pm
chuju di na trade topic
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2007 02:25pm
Quote (Runn3r @ Sun, Sep 9 2007, 09:24pm)
chuju di na trade topic


ty seš ten pravý kdo mi má řikat co mam dělat a co ne
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 9 2007 02:27pm
Quote (Killer111 @ Sun, Sep 9 2007, 08:25pm)
ty seš ten pravý kdo mi má řikat co mam dělat a co ne


a ty když si něco vic bys to tady neměl vuebc davat fu reported
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2007 03:41pm
Quote (Runn3r @ Sun, Sep 9 2007, 09:27pm)
a ty když si něco vic bys to tady neměl vuebc davat fu reported


report klidně můžeš, důležité je že už mám co sem chtěl
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 9 2007 03:42pm
Quote (Killer111 @ Sun, Sep 9 2007, 09:41pm)
report klidně můžeš, důležité je že už mám co sem chtěl


ale já ne budeš dělat utčka? biggrin.gif

This post was edited by Lua on Sep 9 2007 03:43pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll