d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Oki Mam Problem > inside..
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 01:19pm
Takze uz trosku delsi problemy se svoji telesnou vahou smile.gif merim cca 195 + a vazim nejakych 72 - 75 kg.. jim docela dost si myslim a porad nemuzu pribrat.. sad.gif

Tudiz po vas cu nejake rady jak pribrat atd. smile.gif co jist.. jestli jsou aji nejake pripravky, vitaminy nebo ja nevim co post it here plz smile.gif

Nevim jestli je to mozna zpusobeno tim ze mam kazdy den trenink a vse tam vybeham.. ale to je asi mozna blbost..

Takze vas zadam o vase rady smile.gif

A plz postuje jen na dane tema necu tady spam..

Dekuji wub.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 7 2007 01:21pm
zapomnels tam na vek. ... dost to taky zavisi na veku

jinak zkousels nekdy se 'zmensit' misto pribrat? biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 7 2007 01:21pm
jez stravu bohatou na bilkoviny.. poroste ti hmota.. wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 7 2007 01:22pm
bílkoviny !!!!
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 01:32pm
Je mi 16 a v cem jsou bilkoviny? biggrin.gif

Btw za jak dlouho se tak da vyrazneji trosku pribrat?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 7 2007 01:46pm
zkus maso biggrin.gif

e. a taky pij beerko biggrin.gif

This post was edited by Esantin on Sep 7 2007 01:57pm
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 7 2007 01:50pm
Pochybuju ze ti v tom pomuze jina strava nebo naky prasky... maximalne s narustajicim vekem ti poroste pupek... je to v genech
V tvym veku sem resil uplne stejnej problem a doufam ze taky dojdes k zaveru ze je to vlastne uplne u prdele kolik vazis. A ze je rozhodne lepsi bejt hubenej nez tlustej
Xichtik mas sympatickej, takze bych to vubec neresil. jestli nejsi kkt, tak na tebe holky poleti tak nebo tak wink.gif

This post was edited by Josefista on Sep 7 2007 01:54pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 02:02pm
Quote (Josefista @ Fri, Sep 7 2007, 07:50pm)
Pochybuju ze ti v tom pomuze jina strava nebo naky prasky... maximalne s narustajicim vekem ti poroste pupek... je to v genech
V tvym veku sem resil uplne stejnej problem a doufam ze taky dojdes k zaveru ze je to vlastne uplne u prdele kolik vazis. A ze je rozhodne lepsi bejt hubenej nez tlustej
Xichtik mas sympatickej, takze bych to vubec neresil. jestli nejsi kkt, tak na tebe holky poleti tak nebo tak  wink.gif


j jako jsem se svoji postavou vicemene spokojeny smile.gif ale to kilecko navic by se mi proste siklo mno smile.gif jen si holt nekdy rikam kdyz v zapase bojuju o pozici ze bych ty kila rad uvital smile.gif ale nejakou velkou vedu z toho moc nedelam mno smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 7 2007 02:18pm
Dej si chleba se špekem každý den na večeři
poroste ti váha i cholesterol biggrin.gif

jinak pokud sportuješ a moc nechodíš do hospody na pivo tak nevím jak nabrat váhu smile.gif

Jinak co tam máš fotku tak nevypadáš nějak vychrtle tak se na to vyser xD

e: břicho ti příde dřív či později
važ si toho jak vypadáš teď.. na tlustý ženský moc neletěj wink.gif

This post was edited by mortwatcher on Sep 7 2007 02:19pm
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 7 2007 02:25pm
ten samy problem resim uz 2 roky. Chodim do mckace, jim hranolky, vajicka..atd...
vysledek? pribral jsem 2 kila xD

jinak souhlasim josefem, radsi rychly hubenour nez pomaly prase
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll