d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Sem Se Dostal Na Výšku > gratulace prijimám
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 7 2007 06:16am
protože topic gratulujeme je locklý tak udělám nový
obor : učitelství dějepis-anglina pro SS
doufám že nebudu učit

gratuluju si biggrin.gif klidně tento topic ignorujte wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 7 2007 06:24am
cg a v celkem v právu pokud není new cg topic

edit dobře že není páč je mín spammu smile.gif

This post was edited by Lua on Sep 7 2007 06:25am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 7 2007 06:24am
tos delal prijimacky az tedka?

jinak gz biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 7 2007 06:34am
taky se divim, ja je mam uz davno za sebou. btw topic o prijimackach uz tu je (nebo to byl o maturite, sry)

ja se dostal na dva obory prirodovedecky na karlovku do prahy, na chemicko technologickou pardubice a na zemedelskou univerzitu praha
du na hnojarnu, pac se mi nechce ucit biggrin.gif

This post was edited by Josefista on Sep 7 2007 06:44am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 7 2007 06:36am
gz, aj ked ucitelsky smer a nechces ucit... ale to je jedno, hlavne ze bude titul. konecne bude cas poriadne zadrtit hry tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 7 2007 06:45am
CG , DONATED
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 7 2007 06:53am
No přijímačky sem dělal až teď bo se to nějak posralo z přihlášku a na první kolo sem už nemoh
Ale i tak.. já mám ve zvyku dělat vše na poslední chvíli.. takže style jak cyp biggrin.gif

JInač dikec všem za gratulace happy.gif hug.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 7 2007 07:11am
Quote (M0f0 @ Fri, Sep 7 2007, 01:36pm)
gz, aj ked ucitelsky smer a nechces ucit... ale to je jedno, hlavne ze bude titul. konecne bude cas poriadne zadrtit hry tongue.gif


total vouch a gz biggrin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 07:28am
:-) ja bych sel na ucitelstvi z matiky nebo cizych jazyku,ale to by musely bejt lepsi platy a fyzicky testy na detech^^
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 7 2007 07:36am
gz smile.gif
doufám že já příští školní rok dám maturu..
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll