taky se divim, ja je mam uz davno za sebou. btw topic o prijimackach uz tu je (nebo to byl o maturite, sry)
ja se dostal na dva obory prirodovedecky na karlovku do prahy, na chemicko technologickou pardubice a na zemedelskou univerzitu praha
du na hnojarnu, pac se mi nechce ucit
This post was edited by Josefista on Sep 7 2007 06:44am