d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Pouzivan Es Pri Brns .:. > uh
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 6 2007 01:31pm
jak to funguje, pridava to? od jakyho lvlu by se melo pouzivat. no spam here pls heart.gif


e: tim es sem myslel exp shrine ofc -.-

This post was edited by IqLimited on Sep 6 2007 01:35pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 6 2007 01:35pm
PRIDAVA , NA OLYBAAL ATD TO JE POBOLENE ASI OD 97 MYSLIM .. NEVIM TO JISTE
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 6 2007 01:35pm
Quote (Karbec @ Thu, Sep 6 2007, 07:35pm)
PRIDAVA , NA OLYBAAL ATD TO JE POBOLENE ASI OD 97 MYSLIM .. NEVIM TO JISTE


jak moc? zavisi to na lvl? proc az od 97 ?
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 6 2007 01:37pm
Quote (IqLimited @ Thu, Sep 6 2007, 07:35pm)
jak moc? zavisi to na lvl? proc az od 97 ?


je to kvuli tomu ze ty lidi jsou zavislaci a maj respekt ostatnich lidi a tak toho zneuzili s tim,ze jim uz jde ten lvl o dost pomalej a ze jsou masteri,tak si delaj pravo na ES...jak kde to je..dost individualne,nejlepsi je v kazdy hre se zeptat od kolika to je
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 6 2007 01:37pm
přidává to 5% .. což není tak moc ale je to něco
a prřidává to nezávisle na lvlu wink.gif

e: a na vetšině baalu te s tím neuvidí rádi smile.gif

This post was edited by mortwatcher on Sep 6 2007 01:38pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 6 2007 01:42pm
JA MAM BAN NA VSECH BAALECH KDE JE OLYBOT .. PROTOZE ME NASRALY.. A S MH SEM VIDEL ES TAK SEM TOMU 98 VYFOUK ES ASI O 0,5 SEC A MEL BY HO .. PAK TELIL K DALSIMU A TAKY SEM HO VZAL wink.gif
MALEM SE POSRAL CELY TO ZASPAMOVAL.. PAK SEM REK " CRY " A UZ SE NA TEN CHANNEL DLOUHO NEPODIVAM smile.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 6 2007 01:42pm
Quote (mortwatcher @ Thu, Sep 6 2007, 07:37pm)
přidává to 5% .. což není tak moc ale je to něco
a prřidává to nezávisle na lvlu wink.gif

e: a na vetšině baalu te s tím neuvidí rádi smile.gif


hhhh 5% ^^^^^^

http://www.diabloii.net/shrines/index.shtml
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 6 2007 02:02pm
Co ja vim tak an simsalabaal plati: bud bere nejvyssi lvl (fair), nebo ten koho to sou baalruny (taky fair, protoze on vetsinou telí))

This post was edited by Josefista on Sep 6 2007 02:04pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 02:29pm
expí se s tim perfektně

jen bacha , stoupni si trochu dál od baala, jinak zacastí decre , a máš poprdeli

This post was edited by Killer111 on Sep 6 2007 02:30pm
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 6 2007 02:31pm
a co kdyz to ma vice lidi? tak se to deli mezi ty co to maj? nebo te bere treba nizsi lvl, nebo ten kdo to vzal prvni?
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll