d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tady Někdo Zavdí Nebo Je To Prostě > svině???
1236Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 12:58pm
hned po joinu spg se páreček teploušků rozhodl že nene že napíšou někomu že sem noob etc nevím jak to bylo přesně já vím kdo
já se nedivím tipický český sině to už i cikáni jsou lepší sobe to že máš mindráky že zase musíš používat pravou ruku....
nebo prostě zavidíš že sem v lepší guildě než kdy byla ta tvá?
prostě zlatý český <ručičky> svině sob cz a ff-speed


Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 6 2007 01:00pm
Jsou to prasata v bačkůrkách!

Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 6 2007 01:00pm
Quote (Lua @ Thu, Sep 6 2007, 07:58pm)
hned po joinu spg  se páreček teploušků rozhodl že nene  že napíšou  někomu že sem noob etc nevím jak to bylo přesně já vím kdo
já se nedivím tipický český sině to už i cikáni jsou lepší sobe to že máš mindráky že zase musíš používat pravou ruku....
nebo prostě zavidíš že sem v lepší guildě než kdy byla ta tvá?
prostě zlatý český <ručičky> svině sob cz a ff-speed


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6657261&f=264
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6657247&f=264
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6657294&f=264

todle si Didi v guildu nezaslouzi .. sad.gif
edit: rofl Leri
edit2: navic tys me flamoval Luale, tys ze me chtel udelat scammera tvejch veci a co vim vzajemne sme se poslali do pice.. taky tys me vymazal z ICQ nevim proc se tak divis, kknp, thnx.

This post was edited by Sobcz on Sep 6 2007 01:01pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 6 2007 01:00pm
teda to jsou silna slova
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 6 2007 01:03pm
You have received a message from Lua3xer
hele kentas máš za frienda? biggrin.gif
You have sent a message to Lua3xer
jn
You have received a message from Lua3xer
udělej mi protekci já chci do spg biggrin.gif
You have sent a message to Lua3xer
heh


Lua3xer (08:56 PM) :
And I have there 2 gosu mates
Sobcz and FF-Speed, none have pmed me yet about other person, but they did.
Also Lua begged FF-Speed to vouch him for me
Looks very noobish...
Protector (08:57 PM) :
nějaký tvrzení z toho není pravda ?
Lua3xer (08:57 PM) :
z části...
Lua3xer (08:58 PM) :
takže.... smaž si mě nepotřebuju lidi co podrážejí ja sem ti to řekl na rovinu
Lua3xer (08:58 PM) :
jednoduchy
Protector (08:58 PM) :
myslím že uplně
Protector (08:58 PM) :
a ně z části


a tohle přijde velkému Luovi normální ?

Myslím že Spg si nezasloužíš ....


Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 6 2007 01:06pm
^^ mě se líbí jak to diablo a jsp berete vážně smile.gif Kdyby jste hrali WoWa či jinou online hru tak se nedivim že se rvete do lepších guild, ale tady? Jaky to ma smysl?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 01:07pm
SPG SUX JUST ASSLICK


SCAMMERZ BEST
JUSTICE SECOND
SPG LAST
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:09pm
Quote (FF-speed @ Thu, Sep 6 2007, 07:03pm)
You have received a message from  Lua3xer
hele kentas máš za frienda? biggrin.gif
You have sent a message to  Lua3xer
jn
You have received a message from  Lua3xer
udělej mi protekci já chci do spg biggrin.gif
You have sent a message to  Lua3xer
heh


Lua3xer (08:56 PM) :
And I have there 2 gosu mates
Sobcz and FF-Speed, none have pmed me yet about other person, but they did.
Also Lua begged FF-Speed to vouch him for me
Looks very noobish...
Protector (08:57 PM) :
nějaký tvrzení z toho není pravda ?
Lua3xer (08:57 PM) :
z části...
Lua3xer (08:58 PM) :
takže.... smaž si mě nepotřebuju lidi co podrážejí ja sem ti to řekl na rovinu
Lua3xer (08:58 PM) :
jednoduchy
Protector (08:58 PM) :
myslím že uplně
Protector (08:58 PM) :
a ně z části


a tohle přijde velkému Luovi normální ?

Myslím že Spg si nezasloužíš ....


lol ty máš štěstí že tyhle blbosti nezznámenavám páč si nedal celý quete z icq
myslím sobe že tohle je dlouhá doba a od té doby sem neudělal ani jednu špatnou věc mě je to celkem jedno ale jak je ta česká závist hnusná... sem se přesvědčil mě to nevadí ale stydím se že sem v takovýhlech případech čech xd

Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 01:09pm
Quote (FF-speed @ Thu, Sep 6 2007, 07:03pm)
You have received a message from Lua3xer
hele kentas máš za frienda? biggrin.gif
You have sent a message to Lua3xer
jn
You have received a message from Lua3xer
udělej mi protekci já chci do spg biggrin.gif
You have sent a message to Lua3xer
heh


Lua3xer (08:56 PM) :
And I have there 2 gosu mates
Sobcz and FF-Speed, none have pmed me yet about other person, but they did.
Also Lua begged FF-Speed to vouch him for me
Looks very noobish...
Protector (08:57 PM) :
nějaký tvrzení z toho není pravda ?
Lua3xer (08:57 PM) :
z části...
Lua3xer (08:58 PM) :
takže.... smaž si mě nepotřebuju lidi co podrážejí ja sem ti to řekl na rovinu
Lua3xer (08:58 PM) :
jednoduchy
Protector (08:58 PM) :
myslím že uplně
Protector (08:58 PM) :
a ně z části


a tohle přijde velkému Luovi normální ?

Myslím že Spg si nezasloužíš ....


a kdo si ho zaslouzi?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 6 2007 01:10pm
Quote (Lua @ Thu, Sep 6 2007, 08:09pm)
lol ty máš štěstí že tyhle blbosti nezznámenavám páč si nedal celý quete z icq
myslím sobe že tohle je dlouhá doba a od té doby sem neudělal ani jednu špatnou věc mě je to celkem jedno ale jak je ta česká závist  hnusná... sem se přesvědčil mě to nevadí ale stydím se že sem v takovýhlech případech čech  xd


to my se taky stydíme ze si cech biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Closed New Topic New Poll