d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Máte Svůj Web? > topic
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Sep 5 2007 12:11pm
Tak mě tak napadlo, máte svůj web nebo blog?
Na tom svém zatím dělám, neni to nic extra, přeci jenom se pořád učím, ale tak snad do 14 dnů bude oukej...

This post was edited by Sebasti on Sep 5 2007 12:12pm
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 5 2007 12:14pm
Me to nikdy nikdo nenaucil ...
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 5 2007 12:25pm
www.marek.hu.cz
ale je to spis takovej muj rozcestnik:D:D abych z kteryhokoli compu mel na jedny strance odkazy na stranky co si nezapamatuju,nebo je pouzivam castej...ale je to stary,takze tam neni D2jsp apod:D:D
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Sep 5 2007 12:42pm
Quote (killercz @ Wed, Sep 5 2007, 06:25pm)
www.marek.hu.cz
ale je to spis takovej muj rozcestnik:D:D abych z kteryhokoli compu mel na jedny strance odkazy na stranky co si nezapamatuju,nebo je pouzivam castej...ale je to stary,takze tam neni D2jsp apod:D:D


hh, pekny rozcestník smile.gif)

Quote (vanys @ Wed, Sep 5 2007, 06:14pm)
Me to nikdy nikdo nenaucil ...


me taky ne
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 5 2007 01:08pm
me nenakrmis .. smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 5 2007 01:12pm
Quote (vanys @ Wed, 5 Sep 2007, 21:08)
me nenakrmis .. smile.gif


ROFL rofl.gif
no ja mam blog.. je to picovina takze na nej seru .. ted si s nim hraje bratranec -,-
pride me ty blogy akorat ztrata casu.. kdyz vidim ze je jich xxx mio a kazdej tam jen treba okopiruje link..
kdyz pak vidim 5 blogu a na nich uplne to same.. tak du na google wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 5 2007 01:18pm
www.dtroop.wz.cz - starcraft clan web coded by me smile.gif
www.unholy.wz.cz -> moje upload stranka a ruzne blbosti -> pristup pres webove rozhrani ofc
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 5 2007 03:02pm
Quote (undead_lord @ Wed, Sep 5 2007, 08:18pm)
www.dtroop.wz.cz - starcraft clan web coded by me smile.gif
www.unholy.wz.cz -> moje upload stranka a ruzne blbosti -> pristup pres webove rozhrani ofc


www.d2jsp.org <- tj muj web wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 5 2007 03:04pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 5 2007, 09:02pm)
www.d2jsp.org <- tj muj web wink.gif


za tohle muzes dostat lock - d2jsp Forums Software by Paul Taulborg (njaguar) © 2003-2007

reported
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Sep 6 2007 11:32am
Quote (undead_lord @ Wed, Sep 5 2007, 09:04pm)
za tohle muzes dostat lock - d2jsp Forums Software by Pugacov © 2003-2007

reported


tjn, privlastnuje cizi weby, naap

Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll