d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mám Pocit > uvnitř
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 3 2007 06:23am
že je všechno hluboce nahovno. kknp. thnx. bye.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 3 2007 06:24am
Sobzore to bdue dobrý, nebo se to psoralo nějak dále od té doby co jsme mluvili ?
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 3 2007 07:03am
Quote (FF-speed @ Mon, Sep 3 2007, 12:24pm)
Sobzore to bdue dobrý, nebo se to psoralo nějak dále od té doby co jsme mluvili ?


zacala skola...^^
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 3 2007 07:24am
mg 6.9 delam opravky matury mas pravdu je to nahovno
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 3 2007 07:27am
Quote (killercz @ Mon, Sep 3 2007, 02:03pm)
zacala skola...^^


kdo mluvi vo skole.. sad.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 3 2007 08:23am
OMG spam more !!!!!!!!
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 3 2007 08:55am
co je to do pici zase za EMOtopic, kurva tongue.gif zavrit
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 3 2007 10:08am
děte všichni do chlupatý kurvy.. nemam zrovna dobrej den .. řekněme že sem uplně ve sračkách takže si to nechte vod cesty. dik.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 3 2007 10:13am
Quote (Sobcz @ Mon, Sep 3 2007, 04:08pm)
děte všichni do chlupatý kurvy.. nemam zrovna dobrej den .. řekněme že sem uplně ve sračkách takže si to nechte vod cesty. dik.


Ať tě pronásledujou umělý kokoti!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 3 2007 10:30am
Quote (Sobcz @ Mon, 3 Sep 2007, 15:27)
kdo mluvi vo skole.. sad.gif


ja.
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll