d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sup, Sup
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49
Joined: Jun 13 2007
Gold: 399.00
Sep 3 2007 01:36am
Jsem docela zvědavý jak dopadnou fotky od čaroděje ... chlape vstávej a dávej je na net smile.gif
Za sebe můžu říct, že to rozhodně bylo zajímave setkání , alespoň jsem poznal pár lidí osobně a někteří mě více než překvapili ... ( že jo Sae biggrin.gif )
Member
Posts: 49
Joined: Jun 13 2007
Gold: 399.00
Sep 3 2007 01:47am
hmmm , tak jsem to trochu zmršil co ? smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 3 2007 02:09am
JN VEDLE biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll