hehe amatéři v akci

se nechám překvapit
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 31 2007, 07:56pm)
mam nejradsi smazena kureci kridla po KFCcku.
kureci kridla rozdelte na 3 casti. Potom mouka, strouhanka vejce atd..., podobne jako pri priprave rizku. A sup do oleje. Pridejte tam treba trochu chilli a mate kfc doma
nebo no kuřecí popkorn normalně načutáš kuř řízky dáš koření dle chuti pak to obalíš v těstíčku dle tvého uvážení a dáš to obalit v rozdrcených corn flakách

olej smažíš příloha hranolky opeč bramb nebo podle výběru když nadtím přemýšlím tak si to doma udělam s kaší bramb
Quote (killercz @ Fri, Aug 31 2007, 07:36pm)
^^^
ja uz se smiril s tim ze na me holky budou prdet,tak uz varit umim^^
hele jsem vyučenej kuchař nechci to dělat do smrti proto se učim a prostě budeš i já si tu ženskou prostě vycvičit

stejně jednou bude muset vařit = mateřská ona bude furt doma a ty v práci a eště bys přišel domů a dělal žrádlo takže ženské pohlaví se tomu nevyhne
This post was edited by Lua on Aug 31 2007 02:04pm