☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Chlapy Need Help Fast... > info inside
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 285
Replies: 8
Track Topic
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#1
Aug 27 2007 12:37pm
potřebuju nějak vypálit film z dvd ram na norm dvd -r ....... nevím jestli je na to program či tak něco či jak se to dělá ...... už to zkouším půl dne a nic sem nevymyslel a začínám být zoufalý .....
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#2
Aug 27 2007 01:37pm
memé dat to do compu a z compu přez nějákej prog na dvd rka? nevim no
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#3
Aug 27 2007 01:48pm
Quote (Lua @ Mon, 27 Aug 2007, 19:37)
memé dat to do compu a z compu přez nějákej prog na dvd rka? nevim no
supr nápad ... jenže tj totál jiný formát co se týče těhle dvou disků a jsou tam jinak uspořádaný složky .... nic to nepřehraje když to udělám takhle
Sebasti
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold
:
0.00
#4
Aug 27 2007 02:59pm
Asi blba odpoved, ale neumi neco takove nero 7 ?
Sry for spam.
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#5
Aug 27 2007 03:08pm
Quote (Sebasti @ Mon, 27 Aug 2007, 20:59)
Asi blba odpoved, ale neumi neco takove nero 7 ?
Sry for spam.
nemám cracklou 7dmu...... mám jen 6,6
už mám nero 7 ^^ jdu hledat
This post was edited by FF-speed on Aug 27 2007 03:13pm
Josefista
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold
:
5,871.00
#6
Aug 27 2007 03:26pm
btw chyba v nazvu topicu... chlap
i
jako pán
i
... teda pokud nehledas jen samy tvrďáky
This post was edited by Josefista on Aug 27 2007 03:28pm
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#7
Aug 27 2007 03:30pm
Quote (Josefista @ Mon, 27 Aug 2007, 21:26)
btw chyba v nazvu topicu... chlap
i
jako pán
i
... teda pokud nehledas jen samy tvrďáky
já sháním právě jen ty " tvrdý " co by to mohli vědět
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#8
Aug 27 2007 03:39pm
Quote (FF-speed @ Mon, Aug 27 2007, 07:48pm)
Quote (Lua @ Mon, 27 Aug 2007, 19:37)
memé dat to do compu a z compu přez nějákej prog na dvd rka? nevim no
supr nápad ... jenže tj totál jiný formát co se týče těhle dvou disků a jsou tam jinak uspořádaný složky .... nic to nepřehraje když to udělám takhle
supr ale já myslel že máš nera
killercz
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
4.00
Warn: 10%
#9
Aug 27 2007 10:37pm
pokud mas na to jen 1vypalovacku,tak nejakej converter ti to ulozi asi behem 3hod do pocitace a pak se to vypali,ale sam sem lemro a ten program nemam,takze nevim:-(
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact