d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Chlapy Need Help Fast... > info inside
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 27 2007 12:37pm
potřebuju nějak vypálit film z dvd ram na norm dvd -r ....... nevím jestli je na to program či tak něco či jak se to dělá ...... už to zkouším půl dne a nic sem nevymyslel a začínám být zoufalý .....
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 27 2007 01:37pm
memé dat to do compu a z compu přez nějákej prog na dvd rka? nevim no smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 27 2007 01:48pm
Quote (Lua @ Mon, 27 Aug 2007, 19:37)
memé dat to do compu a z compu přez nějákej prog na dvd rka? nevim no smile.gif


supr nápad ... jenže tj totál jiný formát co se týče těhle dvou disků a jsou tam jinak uspořádaný složky .... nic to nepřehraje když to udělám takhle
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 27 2007 02:59pm
Asi blba odpoved, ale neumi neco takove nero 7 ?
Sry for spam.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 27 2007 03:08pm
Quote (Sebasti @ Mon, 27 Aug 2007, 20:59)
Asi blba odpoved, ale neumi neco takove nero 7 ?
Sry for spam.


nemám cracklou 7dmu...... mám jen 6,6 tongue.gif

už mám nero 7 ^^ jdu hledat

This post was edited by FF-speed on Aug 27 2007 03:13pm
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 27 2007 03:26pm
btw chyba v nazvu topicu... chlapi jako páni... teda pokud nehledas jen samy tvrďáky wink.gif

This post was edited by Josefista on Aug 27 2007 03:28pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 27 2007 03:30pm
Quote (Josefista @ Mon, 27 Aug 2007, 21:26)
btw chyba v nazvu topicu... chlapi jako páni... teda pokud nehledas jen samy tvrďáky wink.gif


já sháním právě jen ty " tvrdý " co by to mohli vědět wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 27 2007 03:39pm
Quote (FF-speed @ Mon, Aug 27 2007, 07:48pm)
Quote (Lua @ Mon, 27 Aug 2007, 19:37)
memé dat to do compu a z compu přez nějákej prog na dvd rka? nevim no smile.gif


supr nápad ... jenže tj totál jiný formát co se týče těhle dvou disků a jsou tam jinak uspořádaný složky .... nic to nepřehraje když to udělám takhle


supr ale já myslel že máš nera biggrin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 27 2007 10:37pm
pokud mas na to jen 1vypalovacku,tak nejakej converter ti to ulozi asi behem 3hod do pocitace a pak se to vypali,ale sam sem lemro a ten program nemam,takze nevim:-(
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll