d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cze Scnl Ut Exp Runy > come in
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 07:02am
Bylo by potřeba 2 Hammery a 1 necra jak jistě všichni víte a rozhodně by bylo lepší si uspořádat vlastní UT než shánět lidi na jsp.
takže kdo by chtěl expit a mohl by nabídnout hammera nebo necra , hlašte se sem. Leecheři se vyřeší naposled ( budu jeden z nich biggrin.gif)


#1 hammer:
#2 hammer:
#3 necro:


#4 leecher:
#5 leecher:
#6 leecher:
#7 leecher:
#8 leecher:

připomínám pokud nebudou hammeři a necro nemá cenu se hlásit jako leecher

Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 27 2007 07:05am
jakej nec summon? možná hammer tady
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 07:15am
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 02:05pm)
jakej nec summon? možná hammer tady


jakejkoliv nec, kterej má naskilovanou bone wall wink.gif


@topic : Hammer nebo necro si ssebou může přitáhnout 1 leechera
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 27 2007 07:20am
hammer/nec + leecher ale muzu az vecer (pm kdyztak rakimu, taky chtel nalvlit postavu

dobrej napad jirko wink.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 07:22am
super mele, pojedeme tak od 8 večer, nemusí to být nutně dneska klidně zítra. Zatím tě hodím na hammera


#1 hammer: melcz
#2 hammer:
#3 necro:


#4 leecher: melcz
#5 leecher:
#6 leecher:
#7 leecher:
#8 leecher:
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 27 2007 07:29am
zkusil bych hammera/leechera nebo spise nec/leecher
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 27 2007 07:39am
já mužu necra, možná i hammera, nn leechera wink.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 27 2007 07:43am
moh bych nekra lvl 95... 95 lr +20% abs, 85 fr + 15% abs, max block... maxed synergies bone wall... no vsak vis tongue.gif

EDIT: hm, tak na to prd... esli mi to nebude expit, tak se to nebudu zbytecne ucit... ja jen ze sem ubera ete ani nikdy nevidel, zadnyho

This post was edited by Josefista on Aug 27 2007 08:03am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 07:43am
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 27 2007, 02:22pm)
super mele, pojedeme tak od 8 večer, nemusí to být nutně dneska klidně zítra. Zatím tě hodím na hammera


#1 hammer:  melcz
#2 hammer:  esantin
#3 necro:    undead_lord


#4 leecher: melcz
#5 leecher:  undead_lord
#6 leecher:  killer111
#7 leecher:
#8 leecher:


dobrá práce chlapci , esa napsal sem tě na hammera, undead lord by to neutáh biggrin.gif . Lorde, ty zase budeš lagovat se dvěma postavama -.-

josefista: nezáleží na statech , stačí aby měl lvl 1 bone wall, jinak je necro v podstatě leecher. jestli ti nevadí že už ti to na lvl 95 moc neexpí, tak tě napíšu na necra

This post was edited by Killer111 on Aug 27 2007 07:45am
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 27 2007 09:50am
ja muzu jenom dnes ... od zitrka do patku jsem v terenu ...

osma confirmed (dnes)
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll