Takze, rozhodl jsem se udelat svuj prvni topic na cz/sk foru, jestli tu uz takovej je, tak jsem si ho nevsiml.
Vim ze je tu dost ep hracu, takze snad to tu nebude vaznout...
Bude se tykat jen ep her (nerad bych tu probiral pub), prispivat ovsem muzou vsichni, kdo maji co rict
Co bych tu rad probiral:Taktiky ruznych postav v tvt (4v4/3v3/2v2/i 1v1)
Vase uspechy/neuspechy v trains/tours
Zajimavé momenty ze hry
Jaky equip je na ruznych charech nej
Vase tipy
Cokoliv dalsiho co vas napadne a tyka se to ep 
Tak ja mam prvni otazku: na zera (ci killera111)- pred dvema dny jsi mel hrat 3v3 tour ete s killerem tusim. Jak to slo? (ja jsem nemoh hrat, natacel jsem film.)
druha otazka: Co byste rekli na nekra s total maxed ampem (myslim i s 10ti course liferama). Nasel by vuziti (napr. se supped amou)?
treti otazka: podle vas nejucinejsi sestava na 4v4? ( myslim chary, ne lidi/jmena)
This post was edited by Josefista on Aug 27 2007 03:01am