d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > a vse co se ho tyka
12310Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 27 2007 02:56am
Takze, rozhodl jsem se udelat svuj prvni topic na cz/sk foru, jestli tu uz takovej je, tak jsem si ho nevsiml.
Vim ze je tu dost ep hracu, takze snad to tu nebude vaznout...
Bude se tykat jen ep her (nerad bych tu probiral pub), prispivat ovsem muzou vsichni, kdo maji co rict wink.gif

Co bych tu rad probiral:
Taktiky ruznych postav v tvt (4v4/3v3/2v2/i 1v1)
Vase uspechy/neuspechy v trains/tours
Zajimavé momenty ze hry
Jaky equip je na ruznych charech nej
Vase tipy
Cokoliv dalsiho co vas napadne a tyka se to ep smile.gif


Tak ja mam prvni otazku: na zera (ci killera111)- pred dvema dny jsi mel hrat 3v3 tour ete s killerem tusim. Jak to slo? (ja jsem nemoh hrat, natacel jsem film.)
druha otazka: Co byste rekli na nekra s total maxed ampem (myslim i s 10ti course liferama). Nasel by vuziti (napr. se supped amou)?
treti otazka: podle vas nejucinejsi sestava na 4v4? ( myslim chary, ne lidi/jmena)

This post was edited by Josefista on Aug 27 2007 03:01am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 27 2007 03:22am
No tour se docela vydarila, ale bohuzel sme prohrali druhy zapas vs ama team, kde to zaleželo z největší části na naší kouzelnici! Skončilo to 2:3 pro ně a tak sme nepostoupili do playoff. Ten ama team nakonec tu tour vyhrál, takže to až tak špatné není tongue.gif

Jinak Ten nekro, tam ti stačí jen 20base amp, ty curse skillery nejsou az tak dobra volba, je treba i nejaky dmg...

A treti otazka, ono to je dost tezke smile.gif barb nec hammer ama , barb + 3*sorc, barb foh trap fb .... Zalezi to na hracich, jinak je to dost tezke rict co je nejlepsi.
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 27 2007 03:38am
barb nec hammer ama , barb + 3*sorc - znam
barb foh trap fb - to je pro me novy
raketak mi vcera rikal ete jednu, myslim ele dru, trap, barb, nec... taky zni zajimave

viz nekro- no, zatim mi prislo ze supped ama nejvic skodi svyma IGA (invisible guided arrow), takze kdyz bude mit nec tech 10 yardu navic, ampne z mnohme vetsi vzdalenosti, mensi sance ze ripne, a hned zas zmizi ze souperovy mapy... podle me by to smysl melo... nj dmg... zase spirity by zraly o dost min many a on by mohl o to vic spammovat smile.gif

This post was edited by Josefista on Aug 27 2007 03:38am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 27 2007 04:10am
ep sem hrál jen s rakim bowa vs bowa na opnu nej je si to natrénovat na opnu mam veřejnou ip stačí instnout a můžem trénovat ep přez ip a o ep mám málo znalostí ale osobně
kdybych dělal tým 3v3 tak mě napadlo hammer bone nec ama
nebo můj oblíbený máge/bva/blizna smile.gif jinak nevím rád bych se taky zůčastnil epčka no to jediný sem pořádně nezkusil smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Aug 27 2007 04:13am
me osobne prijde silny v tvt ele druid / trap /
a podle supu nekdy ama

Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 27 2007 04:14am
Quote (undead_lord @ Mon, Aug 27 2007, 10:13am)
me osobne prijde silny v tvt ele druid / trap /
a podle supu nekdy ama


to už spíš dudu trapsinka popř hybridka a amp nec pro drua smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 04:26am
já bych nahodil svoje nejoblíbenější teamy na 2v2 3v3 4v4 , které jsou zároveň funny i silné


2v2 : zde se mi líbí osobně: Nec (LR) + Trap assa , Nec (LR) + Foh, Trap assa + ele druid, Foh + fb sorc. Jistě jsou další možnosti ama hammer, ama nec, barb sorc ale ty už mi nepřijdou tak zábavné , mluvím subjektivně

3v3: zde mám svoje favority: Barb + blizz + trap , Trap + ele druid + orb/blizz, Barb + blizz + fb/light sorc

4v4: hodně možností ale ne všechny se mi zamlouvají: Barb + ele druid + trap assa + blizz/orb , Ama + Foh supp + Trap assa + Fb sorc, Barb + trap assa + blizz + fb. Samozřejmě opět mnoho dalších možností, jen jsem nastínil moje nejoblíbenější
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 27 2007 10:13am
1) nehral jsem
2) to nevim ... maximalne pro 4v4 team ama+bar+pala+nec, ale osobne si myslim ze jsou lepsi 2 snipe chary nez 1
3) uvedu nejoblibenejsi
2v2- ama+nec , fb+foh, trap+orb, trap+ama= funny
3v3- ama+pala+nec, fb+foh+trap, trap+orb+ele trebas, orb+ele+nec
4v4- ama+pala+nec+barb (klasickej 1.09team), barb+3sorc, baba+pala+fb+trap, a nakej vic funny treba: orb+trap+ele+nec

This post was edited by Rakiii on Aug 27 2007 10:17am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 27 2007 11:30am
Tak toury sem nehrál
Ty curse sk bych nedával.. amp má i tak dost range a málokdy se stane že ten necro při ampování ripne
Jinak tvt kombinace nevím.. ale asi nějaký supportovaný takže foh+ sorc ( asi ne Li ) nebo nec+ama
3 vs 3 : tak tu bych dal nec ama hammer/barb popř ele +nec+ barb nebo fb+blizz+foh

a 4 vs 4 : to už je moc kombinací.. špatné nemusí být ele+ama+nec+barb nabo trap+nec+foh+fb/blizz
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Aug 27 2007 01:49pm
z vase oblibenych sestav jsem dosel k zaveru, ze killer ma rad trapku v tymu , raki amku a zero barba. Cim to je? headscratch.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12310Next
Closed New Topic New Poll