d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problem S Nb > need help
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2007 09:25am
Cau,
mam problem s notebookem, jde o ACER TravelMAte rady 2490, typ 2490WLMi Bt, s Vista Basi Home, ale bylo to silene napicu, tak ze tam dame Xp proffiky, ale to jsme asi nemeli delat, bo tedka nemuzem najit zadne ovladace na sitovku, ty ktere najdem a stehnem, tak ten zip soubor obsahuje jen n44win.cat, b44win.ini a bcm4sbxp.sys (kdo ty nazvy vymysli fakt nevim...) no, ale zadny setup,exe nebo tak... Tak jak je mám nainstalovat? Řešil někdo něco pls podobného?
Na acer help lince maj zavreno... A zadne cd s ovladaci jsme nedostali, je to kupovane z kameneho obchodu ne z netu.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 26 2007 09:34am
pravým tlačítkem na tento počítač vlastnosti / hardware / správce zařízení / najdi si tam síťovku a ručně ji k tomu ovladači zadej cestu .....

pokud si to už zkoušel i takhle .... sry for spamm man wink.gif

edit : koukám meláku že uvažuješ pokrokově jako já biggrin.gif

This post was edited by FF-speed on Aug 26 2007 09:37am
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 26 2007 09:36am
muhehe mozna by ses mel neco o kompech dozvedet nez se v nich budes vrtat ...

v tech ovladacich (v zipku) by mel by soubor s priponou *.inf, ten najdi, v kontrol panelech -> pridat hardware, a kdyz ti najde tu sitovku, tak dej instalovat rucne, dej tam cestu na ten inf a hotovo
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2007 09:43am
hail.gif
Dík kluci, jdu hnedka zkusit... ale mam problem, ze presne nevim jaky ovladac nainstalovat, ale to udelam vedeckou metodou icon_pointr.gif pokus/omyl
A jinak o komplech neco vim, ale todle jsem nevedel, dik wink.gif
bier.gif

Edit: uspěšně dokončeno... hail.gif

This post was edited by Sebasti on Aug 26 2007 09:50am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll