Cau,
mam problem s notebookem, jde o ACER TravelMAte rady 2490, typ 2490WLMi Bt, s Vista Basi Home, ale bylo to silene napicu, tak ze tam dame Xp proffiky, ale to jsme asi nemeli delat, bo tedka nemuzem najit zadne ovladace na sitovku, ty ktere najdem a stehnem, tak ten zip soubor obsahuje jen n44win.cat, b44win.ini a bcm4sbxp.sys (kdo ty nazvy vymysli fakt nevim...) no, ale zadny setup,exe nebo tak... Tak jak je mám nainstalovat? Řešil někdo něco pls podobného?
Na acer help lince maj zavreno... A zadne cd s ovladaci jsme nedostali, je to kupovane z kameneho obchodu ne z netu.