d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Honza Puchyř > kdo o něm neslyšel ?
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 25 2007 01:34pm
http://youtube.com/watch?v=kY5jTvHhIws yeeee hes a godly smile.gif nic vic se neda řict smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 25 2007 01:50pm
Quote (Runn3r @ Sat, 25 Aug 2007, 20:34)
http://youtube.com/watch?v=kY5jTvHhIws yeeee hes a godly smile.gif nic vic se neda řict smile.gif


pekny video
ale lepsi nez ja neni bohuzel sad.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 25 2007 02:02pm
Quote (hero_cz @ Sat, Aug 25 2007, 07:50pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 25 Aug 2007, 20:34)
http://youtube.com/watch?v=kY5jTvHhIws yeeee hes a godly smile.gif nic vic se neda řict smile.gif


pekny video
ale lepsi nez ja neni bohuzel sad.gif


na to že bydli na mojem sidlišti <a ete od fifky> tak to je drsne smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 25 2007 02:06pm
ehm najs nevěřil bych že nějákej čech je tak dobrej smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 25 2007 02:12pm
Presne, vali hodne dobre :-)
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 25 2007 02:15pm
[CENTER]Oh My God He Is So Pro !!!![/CENTER
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 25 2007 02:34pm
Jeho neznám ale video sem skoukl zajímalo by mě kde točily tu čističku v jaky lokalitě mi případá trochu povědomá biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 25 2007 02:49pm
Quote (Suli_b @ Sat, Aug 25 2007, 08:34pm)
Jeho neznám ale video sem skoukl zajímalo by mě kde točily tu čističku v jaky lokalitě mi případá trochu povědomá  biggrin.gif


ostrava tongue.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 25 2007 02:53pm
Quote (Runn3r @ Sat, Aug 25 2007, 08:49pm)
Quote (Suli_b @ Sat, Aug 25 2007, 08:34pm)
Jeho neznám ale video sem skoukl zajímalo by mě kde točily tu čističku v jaky lokalitě mi případá trochu povědomá  biggrin.gif


ostrava tongue.gif


tome , tam byla i nase zakladka tongue.gif smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 25 2007 02:54pm
Quote (Mike OV @ Sat, Aug 25 2007, 08:53pm)
Quote (Runn3r @ Sat, Aug 25 2007, 08:49pm)
Quote (Suli_b @ Sat, Aug 25 2007, 08:34pm)
Jeho neznám ale video sem skoukl zajímalo by mě kde točily tu čističku v jaky lokalitě mi případá trochu povědomá  biggrin.gif


ostrava tongue.gif


tome , tam byla i nase zakladka tongue.gif smile.gif


však jo tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll