d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nova Muzika > jen novinky
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 25 2007 10:55am
tak tohle ma byt hudebni thread a ma se tykat vsech novych alb, singlu, videii atd. stari cca do 1 mesice od vydani (+-)

ja mam playlist uz dost oposlouchanej, takze hledam novy veci, smery biggrin.gif

zacnu: Nightwish - Amaranth, jak se vam libi? to je asi nejnovejsi ted co posloucham, zvlast pisne While Your Are Still Red (vcera vysel videoklip wub.gif) a Eva, Amaranth je taky good

jak jste na tom vy s novinkama?

READ
tohle nema byt +1 thread, takze vy znami spammeri se drzte dal a tenle topic vynechte, kk? thx
/READ
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 25 2007 11:03am
Tafrob- není co ztratit smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 25 2007 11:27am
Quote (palec @ Sat, 25 Aug 2007, 19:03)
Tafrob- není co ztratit smile.gif

Yah to je dost dobré.. obzvlast Tabrob- Stíny
ale nek se me blbe stahlo cd tak mam jen asi 5 pisnicek :/
a tady pridavam jednu !
Karbec Listening: Kanye West - Stronger
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Aug 25 2007 04:02pm
Neviem ci je to najnovsie, ale Miky Mora-P.A.R.T.Y
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 25 2007 04:28pm
Moje největší novinka je stará asi 4 měsíce (konec dubna myslím) - Dimmu Borgir - In Sorte Diaboli... s politováním musím konstatovat že od Death Cult Apocalypse to jde s Dimmu lehce do komerce což je velká škoda, když si uvědomím že udělali takové pecky jako Stormblast nebo Puritanical Euphoric Misanthripia
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Sep 18 2007 04:16pm
James Blunt - All The Lost Souls - 2007
oproti predeslemu albu slabsi ale poslouchatelne

co rikate?

and bump for my topic smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 18 2007 04:23pm
Quote (Megafusion @ Sat, Aug 25 2007, 11:02pm)
Neviem ci je to najnovsie, ale Miky Mora-P.A.R.T.Y


ahah "vypadni do piče von z tohto klubu, si iba buzerant a fajči mi kubu" biggrin.gif ono celé album DJ KAPPA je naprosto nadupané

co si jedu já:

LA4 ft. Supercroo - Mánie
LA4 - Panoptikum
50 cent ft Justin timberlake + timbaland - Ayo technology (i když 50 centa nesnášim, tak ta pecka je naprosto top)
Mike Jones - Mr. Jones
Tafrob - Stíny
Tafrob - chtěl sem mít
Tafrob - Kdybych nebyl rapper
Tafrob - Dneska v domě
Timbaland - Way I are
T.I. - Big shit poppin
Kamikaze ft. David Banner - U sked
Lil Jon ft. Pastor Troy + Young Buck -Throw it up rmx ( todle žeru už 4 roky smile.gif)

This post was edited by Killer111 on Sep 18 2007 04:25pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 18 2007 11:16pm
G-Unit - EYE FOR EYE
G-Unit - BABY YOU GOT
G-Unit - G'D UP
G-Unit - GROUPIE LOVE
Tafrob - KNOCKOUT

tafrob rockz ^^ biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 19 2007 12:22am
Puding pani Elvisovej - Davaj het (Play/Pause/Eject)
The Wombats - Kill The Director
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 19 2007 06:02am
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll