Quote (Sobcz @ Sat, 25 Aug 2007, 17:49)
Quote (Jameess @ Sat, Aug 25 2007, 10:23am)
Muze mi nekdo poradit jak se dostanu na nejaky baalrun channel typu op ng. nebo op ff- ??
dekuji
musi se za tebe nekdo primluvit .. na op ng. mam acces ale za nikoho koho neznam davat ruku do vohne nebudu.
sobe ani jesper nikoho nepřidá

včera sem s ním mluvil , nebere new lidi ...... má moc dlouhé w8 listy
musí zkusit Flory na op ff- ...... tam mě ti lidi jsou volní ..... napiš ehm jak se menoval
acc : am-am ...... řekni mu že protector. se ptá ejstli ho safeaddne na op ff- ..... pochopí ..... možná

edit : btw tam můžeš i pk přes můj vouch to mě je fuk ...... oan si to zaslouží
This post was edited by FF-speed on Aug 25 2007 12:29pm