d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Need Help Nevim Kam To Pisnout > Need help HCL ( need radu )
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 25 2007 03:23am
Muze mi nekdo poradit jak se dostanu na nejaky baalrun channel typu op ng. nebo op ff- ??
dekuji
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 25 2007 11:49am
Quote (Jameess @ Sat, Aug 25 2007, 10:23am)
Muze mi nekdo poradit jak se dostanu na nejaky baalrun channel typu op ng.  nebo op ff- ??
dekuji


musi se za tebe nekdo primluvit .. na op ng. mam acces ale za nikoho koho neznam davat ruku do vohne nebudu.
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 25 2007 12:04pm
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 25 2007, 05:49pm)
Quote (Jameess @ Sat, Aug 25 2007, 10:23am)
Muze mi nekdo poradit jak se dostanu na nejaky baalrun channel typu op ng.  nebo op ff- ??
dekuji


musi se za tebe nekdo primluvit .. na op ng. mam acces ale za nikoho koho neznam davat ruku do vohne nebudu.


nj a kdyz se zame zaruci nekdo kdo me zna uz dlouho ? smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 25 2007 12:29pm
Quote (Sobcz @ Sat, 25 Aug 2007, 17:49)
Quote (Jameess @ Sat, Aug 25 2007, 10:23am)
Muze mi nekdo poradit jak se dostanu na nejaky baalrun channel typu op ng.  nebo op ff- ??
dekuji


musi se za tebe nekdo primluvit .. na op ng. mam acces ale za nikoho koho neznam davat ruku do vohne nebudu.


sobe ani jesper nikoho nepřidá wink.gif

včera sem s ním mluvil , nebere new lidi ...... má moc dlouhé w8 listy

musí zkusit Flory na op ff- ...... tam mě ti lidi jsou volní ..... napiš ehm jak se menoval


acc : am-am ...... řekni mu že protector. se ptá ejstli ho safeaddne na op ff- ..... pochopí ..... možná biggrin.gif

edit : btw tam můžeš i pk přes můj vouch to mě je fuk ...... oan si to zaslouží biggrin.gif

This post was edited by FF-speed on Aug 25 2007 12:29pm
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 25 2007 12:56pm
tak na ng. nikoho uz neberou mi napsali.
no a na am-am ...... jsem napsal... vsak odpovedel zeptal se kdo jsem... a pak uz neodpovedel...
takze asi nic sad.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 25 2007 01:00pm
Quote (Jameess @ Sat, 25 Aug 2007, 18:56)
tak na ng. nikoho uz neberou mi napsali.
no a na am-am ...... jsem napsal... vsak odpovedel zeptal se kdo jsem... a pak uz neodpovedel...
takze asi nic sad.gif


jaký chceš safe addnout acc ? ....

whisp : Protector. ( tečka za tim )
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 25 2007 01:06pm
Quote (FF-speed @ Sat, Aug 25 2007, 07:00pm)
Quote (Jameess @ Sat, 25 Aug 2007, 18:56)
tak na ng. nikoho uz neberou mi napsali.
no a na am-am ...... jsem napsal... vsak odpovedel zeptal se kdo jsem... a pak uz neodpovedel...
takze asi nic sad.gif


jaký chceš safe addnout acc ? ....

whisp : Protector. ( tečka za tim )


Lewiathann

a ty nejsi online... vim jaky mas acc ... protoze si mi nedavno daval rush a pomahal...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 25 2007 01:10pm
Quote (Jameess @ Sat, Aug 25 2007, 07:06pm)
Quote (FF-speed @ Sat, Aug 25 2007, 07:00pm)
Quote (Jameess @ Sat, 25 Aug 2007, 18:56)
tak na ng. nikoho uz neberou mi napsali.
no a na am-am ...... jsem napsal... vsak odpovedel zeptal se kdo jsem... a pak uz neodpovedel...
takze asi nic sad.gif


jaký chceš safe addnout acc ? ....

whisp : Protector. ( tečka za tim )


Lewiathann

a ty nejsi online... vim jaky mas acc ... protoze si mi nedavno daval rush a pomahal...


mg tak ti napišu a mužeš na baaly ktere hrajeme my ;D sob , ghetto atd ;O
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 25 2007 01:12pm
Quote (Runn3r @ Sat, Aug 25 2007, 07:10pm)
Quote (Jameess @ Sat, Aug 25 2007, 07:06pm)
Quote (FF-speed @ Sat, Aug 25 2007, 07:00pm)
Quote (Jameess @ Sat, 25 Aug 2007, 18:56)
tak na ng. nikoho uz neberou mi napsali.
no a na am-am ...... jsem napsal... vsak odpovedel zeptal se kdo jsem... a pak uz neodpovedel...
takze asi nic sad.gif


jaký chceš safe addnout acc ? ....

whisp : Protector. ( tečka za tim )


Lewiathann

a ty nejsi online... vim jaky mas acc ... protoze si mi nedavno daval rush a pomahal...


mg tak ti napišu a mužeš na baaly ktere hrajeme my ;D sob , ghetto atd ;O


fajn smile.gif super

Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll