Quote (FF-speed @ Thu, Aug 23 2007, 07:10pm)
vaše problémy bych chtěl mít

edit sry že to řžeknu takhle ale seš naivní blb každé má své problémy páč já tyhle problémy beru s psychlogického hlediska a logicky uvažuju a pokud jsi řekl že jsis si řezal do žíly tak z psych hlediska je to jen snaha se zviditlnit máš dva typy sebevrahu ty co to udělaj hned a pak třeba ty co čekaj až je příjde někdo zachránit a zviditlnit že se někdo o ně zajímá páč svoje problémy neumí řešit
a jestli si ty myslíš že ty jsi ten jedinej co má problemy tak jsi na omylu z toho tě vyvedu
edit neber to ve zlém btw svěř z důvodama osobně já du po psych stránce na všechny a všem kámošům a kámoškám pomáhám řešit problémy
This post was edited by Lua on Aug 23 2007 01:16pm