d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Proč Se Mě Vše Tak Sere ? > hmmm ?
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 23 2007 12:54pm
taky máte takovou smůlu v životě jako já ?

This post was edited by FF-speed on Aug 23 2007 12:55pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 23 2007 01:01pm
zeby koniec prazdnin?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 23 2007 01:02pm
Quote (otko @ Thu, 23 Aug 2007, 19:01)
zeby koniec prazdnin?


heh to ne.....

no mám probs a včera sem se cítil tak blbě, že sem si řezal žily .... na levej ruce

pošlu pic až mě sundají obvaz .....
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 23 2007 01:05pm
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 23 2007, 06:54pm)
taky máte takovou smůlu v životě jako já ?


tje jen přechodné obdobý znam to eště to neskončilo
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 23 2007 01:07pm
jo mam se taky tak blbe... a vsechno se mi sere...


Vcera ja levicak sem se vozral z typkem z narodni strany... no a pak sme delaly bordel tongue.gif tyjo kdybych nebyl vozralej tak se snim snad ani nebavim
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 23 2007 01:10pm
vaše problémy bych chtěl mít smile.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 23 2007 01:12pm
Quote (otko @ Thu, 23 Aug 2007, 21:01)
zeby koniec prazdnin?


a konec letnich lasek? keke

btw. vzdycky je v zivote pro co zit !!! (no nerikam ze uplne stastne, ale to uz je jina vec) a zily si nerezej, je to blbost, minuly tyden jsem mel v rodine jedno umrti a reknu ti, ty pocity uz nechci nikdy zazit ...

Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 23 2007 01:14pm
Quote (melcz @ Thu, 23 Aug 2007, 19:12)
Quote (otko @ Thu, 23 Aug 2007, 21:01)
zeby koniec prazdnin?


a konec letnich lasek? keke

btw. vzdycky je v zivote pro co zit !!! (no nerikam ze uplne stastne, ale to uz je jina vec) a zily si nerezej, je to blbost, minuly tyden jsem mel v rodine jedno umrti a reknu ti, ty pocity uz nechci nikdy zazit ...


njn umrtí v rodině sem měl taky + bratr nejlepšhoí kamaráa se zabil při autonehodě + mám problémy s jednou slečnou + se naši rozváděj ..... prožívám senzační týden ..... zkuste se vžít a předsatavit si jak se cítím ..... sem totálně v prdeli ....
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 23 2007 01:15pm
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 23 2007, 07:10pm)
vaše problémy bych chtěl mít smile.gif


edit sry že to řžeknu takhle ale seš naivní blb každé má své problémy páč já tyhle problémy beru s psychlogického hlediska a logicky uvažuju a pokud jsi řekl že jsis si řezal do žíly tak z psych hlediska je to jen snaha se zviditlnit máš dva typy sebevrahu ty co to udělaj hned a pak třeba ty co čekaj až je příjde někdo zachránit a zviditlnit že se někdo o ně zajímá páč svoje problémy neumí řešit

a jestli si ty myslíš že ty jsi ten jedinej co má problemy tak jsi na omylu z toho tě vyvedu
edit neber to ve zlém btw svěř z důvodama osobně já du po psych stránce na všechny a všem kámošům a kámoškám pomáhám řešit problémy

This post was edited by Lua on Aug 23 2007 01:16pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 23 2007 01:15pm
proč si řezáš žíly ty joudo ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll