Quote (Lua @ Mon, Aug 20 2007, 08:07pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, Aug 20 2007, 08:06pm)
Quote (Lua @ Mon, Aug 20 2007, 08:04pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, Aug 20 2007, 07:55pm)
Ja jsem vzdycky chtel nejaky pvp char ale jsem poor

a dal nevim..
Jinak lua cg k topicu rekl bych ze z toho neco bude pokud se tu zase vsichni nezacnou hadat jak male decka co je lepsi atd.

jj

hele já sem byl vždy taky poor ale pokud se naučíš zabijet lidi bez eq tak jednou až budeš mít eq tak pojedeš

Hmm tjn zase pravda.. mozna bych za tech mych 245 nejaky crap pvp char koupil?

Na scnl?
100% popřemejšlej co chceš řeknu weak a strong

edit můj 1vni char co za něco stál byl baba 7k life dual botd 6x block se stormem s crap itemama
hmm ja ani nevim jaky char by me tak bavil ale ten baba zni docela dobre

jenze on zase potrebuje ty gosu scs ne? :/