d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
12313Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 20 2007 01:46pm
Topic o pvp osobní poznatky otázky vítány <od všech>
no hele nikde jsme se nebavili o pvp.... pořádně dal bych jako 1téma ele vs ele

co si vy myslíte storm nebo max fcr?
já sem pro max fcr s max fcr vydrtíž vic droodů podle mého osobně jsem hral za drua takhle tongue.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 01:55pm
Ja jsem vzdycky chtel nejaky pvp char ale jsem poor tongue.gif a dal nevim..

Jinak lua cg k topicu rekl bych ze z toho neco bude pokud se tu zase vsichni nezacnou hadat jak male decka co je lepsi atd. wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 20 2007 02:04pm
Quote (fifky-OVA @ Mon, Aug 20 2007, 07:55pm)
Ja jsem vzdycky chtel nejaky pvp char ale jsem poor tongue.gif a dal nevim..

Jinak lua cg k topicu rekl bych ze z toho neco bude pokud se tu zase vsichni nezacnou hadat jak male decka co je lepsi atd. wink.gif


jj smile.gif hele já sem byl vždy taky poor ale pokud se naučíš zabijet lidi bez eq tak jednou až budeš mít eq tak pojedeš smile.gif
a jak sem zjistil někdo milej na nl se našel a mam full poor eq na maga takže zase jedu biggrin.gif

This post was edited by Lua on Aug 20 2007 02:06pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 02:06pm
Quote (Lua @ Mon, Aug 20 2007, 08:04pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, Aug 20 2007, 07:55pm)
Ja jsem vzdycky chtel nejaky pvp char ale jsem poor tongue.gif a dal nevim..

Jinak lua cg k topicu rekl bych ze z toho neco bude pokud se tu zase vsichni nezacnou hadat jak male decka co je lepsi atd. wink.gif


jj smile.gif hele já sem byl vždy taky poor ale pokud se naučíš zabijet lidi bez eq tak jednou až budeš mít eq tak pojedeš smile.gif


Hmm tjn zase pravda.. mozna bych za tech mych 245 nejaky crap pvp char koupil? tongue.gif Na scnl?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 20 2007 02:07pm
Quote (fifky-OVA @ Mon, Aug 20 2007, 08:06pm)
Quote (Lua @ Mon, Aug 20 2007, 08:04pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, Aug 20 2007, 07:55pm)
Ja jsem vzdycky chtel nejaky pvp char ale jsem poor tongue.gif a dal nevim..

Jinak lua cg k topicu rekl bych ze z toho neco bude pokud se tu zase vsichni nezacnou hadat jak male decka co je lepsi atd. wink.gif


jj smile.gif hele já sem byl vždy taky poor ale pokud se naučíš zabijet lidi bez eq tak jednou až budeš mít eq tak pojedeš smile.gif


Hmm tjn zase pravda.. mozna bych za tech mych 245 nejaky crap pvp char koupil? tongue.gif Na scnl?


100% popřemejšlej co chceš řeknu weak a strong smile.gif
edit můj 1vni char co za něco stál byl baba 7k life dual botd 6x block se stormem s crap itemama

This post was edited by Lua on Aug 20 2007 02:08pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 02:10pm
Quote (Lua @ Mon, Aug 20 2007, 08:07pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, Aug 20 2007, 08:06pm)
Quote (Lua @ Mon, Aug 20 2007, 08:04pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, Aug 20 2007, 07:55pm)
Ja jsem vzdycky chtel nejaky pvp char ale jsem poor tongue.gif a dal nevim..

Jinak lua cg k topicu rekl bych ze z toho neco bude pokud se tu zase vsichni nezacnou hadat jak male decka co je lepsi atd. wink.gif


jj smile.gif hele já sem byl vždy taky poor ale pokud se naučíš zabijet lidi bez eq tak jednou až budeš mít eq tak pojedeš smile.gif


Hmm tjn zase pravda.. mozna bych za tech mych 245 nejaky crap pvp char koupil? tongue.gif Na scnl?


100% popřemejšlej co chceš řeknu weak a strong smile.gif
edit můj 1vni char co za něco stál byl baba 7k life dual botd 6x block se stormem s crap itemama


hmm ja ani nevim jaky char by me tak bavil ale ten baba zni docela dobre smile.gif jenze on zase potrebuje ty gosu scs ne? :/
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 02:16pm
Ele vs ele... no toť otázka... Kolik fcr by sis tak představoval, jestli 163 tak stále... 35spirit,20amul,20helma(3*ber magic),wiz50,20ruce + 2*fcr ring? dosáhneš max fcr bp +47dr... ale nevím, možná je to nahouby skrz výsledné stats, ele druida sem nikdy nehral
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 20 2007 02:18pm
ele vs ele bych hrál 99/99 max DR a max DMG

takže pelt 5-6 tornado 2 x ber , storm ber , hoto neob spirit sword zbytek zná každý
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 20 2007 02:30pm
zkousel jsem obe sestavy s prumernym max block elem (spirit/storm) a obe sestavy jak 163 tak 99 zalezi na stylu hry protivnika. Pokud rad dava namelocky tak staci i 99/99 nebo 163 cokoli skoci na vas ocekavejte ze skoci na sever -> tornada a behem 3-4 hitu je mrtvy (mel by byt - zkousel jsem to 10 x a dostal jsem ho 7 x - mel stejnou vybavu nebo dokonce lepsi)

ale horsi je, kdyz protivnik okolo vas teli a hazi okolo vas tornada pak je to spise o fcr a fhr nez dr. udela chybu - namelock hazejte tornada dolu, first hit -> die

This post was edited by undead_lord on Aug 20 2007 02:34pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 02:39pm
Co vsechno mel ten tvuj baba na sobe?
Go Back To České a Slovenské Topic List
12313Next
Add Reply New Topic New Poll