d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Záleži Padání Hr Na Mf > ?
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 20 2007 01:35pm
Cau, nevim jestli se to tu nekdy rozebíralo, ale plati na padaní hight run mf?
Jeste nikdy mi nepadla Ber nebo nejaka hr...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 20 2007 01:42pm
odpovím otázkou záleží jestli budu mít lepší dmg v pvp když v invu budu mít gheed?
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 02:18pm
stačí mu odpovědět bez okecávání, NE! :-)
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 02:19pm
Quote (Lua @ Mon, Aug 20 2007, 07:42pm)
odpovím otázkou záleží jestli budu mít lepší dmg v pvp když v invu budu mít gheed?


no jako dmg ne,ale ja osobne bych hral lip,protoze bych se bal,ze bych s nim ripl:D
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 20 2007 03:00pm
stačilo by to dát do help topicu..
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 20 2007 04:15pm
Quote (Sebasti @ Mon, Aug 20 2007, 07:35pm)
Cau, nevim jestli se to tu nekdy rozebíralo, ale plati na padaní hight run mf?
Jeste nikdy mi nepadla Ber nebo nejaka hr...


No to by mě taky zajímalo.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 20 2007 04:16pm
Quote (Suli_b @ Tue, 21 Aug 2007, 00:15)
Quote (Sebasti @ Mon, Aug 20 2007, 07:35pm)
Cau, nevim jestli se to tu nekdy rozebíralo, ale plati na padaní hight run mf?
Jeste nikdy mi nepadla Ber nebo nejaka hr...


No to by mě taky zajímalo.


LOL DYT TO TU TED VSICHNI REKLI NEI¨VIM CO ZASE RESIS
E: IQ ME JEDNOU V COW ALE NEBYLA UPLNE MOJE .. NECHAPU JAM MZE NOKOMU PADNOUT

This post was edited by Karbec on Aug 20 2007 04:19pm
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Aug 20 2007 04:18pm
me nikdy nepadla zadna hr, a to uz to dia hraju nejaky ten patek :-)
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 20 2007 06:18pm
Quote (IqLimited @ Mon, Aug 20 2007, 10:18pm)
me nikdy nepadla zadna hr, a to uz to dia hraju nejaky ten patek :-)


sejm hír
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 21 2007 12:26am
Lo z nekoho v stony fields pri portaly do tristu, ked som si isiel pre nohu na hell kravky... neviem presne z koho presne soso a merc tam vtedy robili strasny bordel smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll