Quote (Suli_b @ Tue, 21 Aug 2007, 00:15)
Quote (Sebasti @ Mon, Aug 20 2007, 07:35pm)
Cau, nevim jestli se to tu nekdy rozebíralo, ale plati na padaní hight run mf?
Jeste nikdy mi nepadla Ber nebo nejaka hr...
No to by mě taky zajímalo.
LOL DYT TO TU TED VSICHNI REKLI NEI¨VIM CO ZASE RESIS
E: IQ ME JEDNOU V COW ALE NEBYLA UPLNE MOJE .. NECHAPU JAM MZE NOKOMU PADNOUT
This post was edited by Karbec on Aug 20 2007 04:19pm