Quote (undead_lord @ Sun, Aug 19 2007, 08:55pm)
predpokladam ze mluvis o ladderu takze mam socku na 1x lvlu. Bude to rusherka ^
edit: kdyz tak dessa ma taky na hcl clasic naky chary
jj taky delam rusherku fronzen orb..uz lvl 27 ti pak helppnu na start:-)