no rad bych obnovil maga na scnl
nemam fg pokud bych hral aktivneji tak bych i vratil pak
ale pokud nekomu budou prebivat itemi co reknu rad bych je bral

a pokud ne tak tenhle topic ingorujte
hoto
mara
cta
shako
eni mp bp
spirt 35 a spirt na buff
arach
bkčka raven 20dex

fcr ring
nejaky botky trangouly rukavice
palacinka torch
annik
9 clean pc sk nebo add
neky scs 19 life nebo neco