d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Ziskat Hvezdicku > chci ji taky :D
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 17 2007 04:30am
mno pradte biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 17 2007 04:32am
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:31pm)


?
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Aug 17 2007 04:33am
musis donatenut aspon 5$ alebo nejak 250fg.... a potom dostanes
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 17 2007 04:35am
dostaneš když si koupiš fg za $ nebo si ji mužeš koupit za fg
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 17 2007 04:39am
Quote (alda @ Fri, Aug 17 2007, 11:32am)
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:31pm)


?


jak s debilem furt zakladate takove picate topicy prvni se podivej nahoru co tma jsou za topicy a proc tma jsou tak odlene nez ostatni jsou tma proto aby nemusel kazdy zakladat topic jako si zalozil ty technicka podpora d2jsp tam ta hvezdicka patri kdyby si to prolistoval ten topic tak tma to vsechno je o te hvezdicce
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 17 2007 04:43am
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:39pm)
Quote (alda @ Fri, Aug 17 2007, 11:32am)
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:31pm)


?


jak s debilem furt zakladate takove picate topicy prvni se podivej nahoru co tma jsou za topicy a proc tma jsou tak odlene nez ostatni jsou tma proto aby nemusel kazdy zakladat topic jako si zalozil ty technicka podpora d2jsp tam ta hvezdicka patri kdyby si to prolistoval ten topic tak tma to vsechno je o te hvezdicce


rofl tak sorry za to ze sem neco sem napsal mg kazdemu nadavas jak kokot... a pak to tak dopada... mg tak si nevsimej tech topicu a divej se na neco jineho a nebo di spamovat nekam jinam ptal sem se vsech a ti co maji zajem odpovi a takovove dementy jako ty co chodi po topikach a cumi na to jen kvudli tomu aby neco delali nebo spis aby si vynadali nemusim priste nic nepis nebo si dej +1 a di dal

btw ostatnim diky i tobe baniku.....

This post was edited by alda on Aug 17 2007 04:43am
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,237.88
Aug 17 2007 05:07am
sediva hvezda = 5$
sedivejsi hvezda = 5$+ (nevim presne biggrin.gif)
modra hvezda = 25$

5$ = atm ~200 fg

muzes bud posilat fg nekomu kdo pak posles real penize a nebo muzes poslat real penize primo

more info PM
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 17 2007 08:08am
Quote (alda @ Fri, 17 Aug 2007, 12:43)
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:39pm)
Quote (alda @ Fri, Aug 17 2007, 11:32am)
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:31pm)


?


jak s debilem furt zakladate takove picate topicy prvni se podivej nahoru co tma jsou za topicy a proc tma jsou tak odlene nez ostatni jsou tma proto aby nemusel kazdy zakladat topic jako si zalozil ty technicka podpora d2jsp tam ta hvezdicka patri kdyby si to prolistoval ten topic tak tma to vsechno je o te hvezdicce


rofl tak sorry za to ze sem neco sem napsal mg kazdemu nadavas jak kokot... a pak to tak dopada... mg tak si nevsimej tech topicu a divej se na neco jineho a nebo di spamovat nekam jinam ptal sem se vsech a ti co maji zajem odpovi a takovove dementy jako ty co chodi po topikach a cumi na to jen kvudli tomu aby neco delali nebo spis aby si vynadali nemusim priste nic nepis nebo si dej +1 a di dal

btw ostatnim diky i tobe baniku.....


nemam proti tobe .. ale souhlasim s banickem.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 17 2007 08:10am
Quote (alda @ Fri, Aug 17 2007, 11:43am)
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:39pm)
Quote (alda @ Fri, Aug 17 2007, 11:32am)
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:31pm)


?


jak s debilem furt zakladate takove picate topicy prvni se podivej nahoru co tma jsou za topicy a proc tma jsou tak odlene nez ostatni jsou tma proto aby nemusel kazdy zakladat topic jako si zalozil ty technicka podpora d2jsp tam ta hvezdicka patri kdyby si to prolistoval ten topic tak tma to vsechno je o te hvezdicce


rofl tak sorry za to ze sem neco sem napsal mg kazdemu nadavas jak kokot... a pak to tak dopada... mg tak si nevsimej tech topicu a divej se na neco jineho a nebo di spamovat nekam jinam ptal sem se vsech a ti co maji zajem odpovi a takovove dementy jako ty co chodi po topikach a cumi na to jen kvudli tomu aby neco delali nebo spis aby si vynadali nemusim priste nic nepis nebo si dej +1 a di dal

btw ostatnim diky i tobe baniku.....


hm prosim te promysli si to nez neco reknes ja jen chcu aby to tu vypadalo normalne ne aby ty spamoval kazdy jak debil
edit: jednou az tu bude mit nekdo pravo za tohle rozdavat warny tak pulka lidi odtud bude mit minimalne 50% warn

This post was edited by sapier on Aug 17 2007 08:11am
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll