Quote (killercz @ Wed, Aug 15 2007, 05:23pm)
Quote (st3pix @ Wed, Aug 15 2007, 05:19pm)
Quote (killercz @ Wed, Aug 15 2007, 05:07pm)
uz sem dal babu na asi 77 ci tak nejak a neba me to,tak bych rozjel asi neco new....pridal by se nekdo? byla by tam enchantka:-)
dej mi equip a klidně xD
hh to bych sam musel mit:D
ty mi das 136 fg ja mu dam sigon set a muzete pak spolu hrat. On bude mit veci, ty kamose na hrani a ja fg. Vsichni budem stastni