d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Novy Chary > neda nekdo vecer?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 15 2007 11:07am
uz sem dal babu na asi 77 ci tak nejak a neba me to,tak bych rozjel asi neco new....pridal by se nekdo? byla by tam enchantka:-)
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 15 2007 11:19am
Quote (killercz @ Wed, Aug 15 2007, 05:07pm)
uz sem dal babu na asi 77 ci tak nejak a neba me to,tak bych rozjel asi neco new....pridal by se nekdo? byla by tam enchantka:-)


dej mi equip a klidně xD
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 15 2007 11:23am
Quote (st3pix @ Wed, Aug 15 2007, 05:19pm)
Quote (killercz @ Wed, Aug 15 2007, 05:07pm)
uz sem dal babu na asi 77 ci tak nejak a neba me to,tak bych rozjel asi neco new....pridal by se nekdo? byla by tam enchantka:-)


dej mi equip a klidně xD


hh to bych sam musel mit:D
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 15 2007 11:24am
Quote (killercz @ Wed, Aug 15 2007, 05:23pm)
Quote (st3pix @ Wed, Aug 15 2007, 05:19pm)
Quote (killercz @ Wed, Aug 15 2007, 05:07pm)
uz sem dal babu na asi 77 ci tak nejak a neba me to,tak bych rozjel asi neco new....pridal by se nekdo? byla by tam enchantka:-)


dej mi equip a klidně xD


hh to bych sam musel mit:D


ty mi das 136 fg ja mu dam sigon set a muzete pak spolu hrat. On bude mit veci, ty kamose na hrani a ja fg. Vsichni budem stastni smile.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 15 2007 11:28am
biggrin.gif:D:D sigon set mam taky:D
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 15 2007 11:34am
kdyby nekdo chtel,tak co nejdriv pojdte speedy//xq
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 18 2007 01:31pm
Symbolická +1 od znovu se mi moc nechce biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 18 2007 02:13pm
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 21:31)
Symbolická +1 od znovu se mi moc nechce  biggrin.gif


konecne nekdo kdo za me prevezme spam.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 18 2007 02:25pm
Quote (Karbec @ Sat, Aug 18 2007, 08:13pm)
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 21:31)
Symbolická +1 od znovu se mi moc nechce  biggrin.gif


konecne nekdo kdo za me prevezme spam.


na mě jsi zapomněl?!?
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 19 2007 03:12am
Quote (st3pix @ Sat, Aug 18 2007, 08:25pm)
Quote (Karbec @ Sat, Aug 18 2007, 08:13pm)
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 21:31)
Symbolická +1 od znovu se mi moc nechce  biggrin.gif


konecne nekdo kdo za me prevezme spam.


na mě jsi zapomněl?!?


Třeba si Karbec myslel že už toho spamování máš dost tak tě ani nejmenoval biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll