d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Spam Bot > kdo umi nastavit?
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 15 2007 09:43am
need help plss smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 15 2007 09:48am
boti sux
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 15 2007 09:51am
Quote (hero_cz @ Wed, 15 Aug 2007, 16:48)
boti sux


Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 15 2007 09:57am
Quote (Esantin @ Wed, Aug 15 2007, 03:51pm)
Quote (hero_cz @ Wed, 15 Aug 2007, 16:48)
boti sux


jen na channel omg ^^ a necu tady čist nějake boti sux etc wink.gif chcu pomoct ;/
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 15 2007 10:05am
Quote (Esantin @ Wed, Aug 15 2007, 03:51pm)
Quote (hero_cz @ Wed, 15 Aug 2007, 16:48)
boty sux


This post was edited by pugacov on Aug 15 2007 10:06am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 15 2007 10:06am
logicky musis rict o jaky spam bot se jedna smile.gif

a take logicky tam asi bude account, heslo, postava, co ma rikat, interval

This post was edited by undead_lord on Aug 15 2007 10:07am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 15 2007 10:09am
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 04:06pm)
logicky musis rict o jaky spam bot se jedna smile.gif

a take logicky tam asi bude account, heslo, postava, co ma rikat, interval


hmm tak že by prvni rozumny člověk ?tongue.gif třeba co 15 minut zakladni info o channelu kdo děla runy atd ? wink.gif acc ez- a postava je jedno jaka wink.gif pala třeba wink.gif šlo by ?tongue.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 15 2007 10:18am
Quote (Runn3r @ Wed, 15 Aug 2007, 18:09)
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 04:06pm)
logicky musis rict o jaky spam bot se jedna smile.gif

a take logicky tam asi bude account, heslo, postava, co ma rikat, interval


hmm tak že by prvni rozumny člověk ?tongue.gif třeba co 15 minut zakladni info o channelu kdo děla runy atd ? wink.gif acc ez- a postava je jedno jaka wink.gif pala třeba wink.gif šlo by ?tongue.gif


nešlo, spamovat umí jenom Bo Baba lvl 99 který ma v jedne ruce CTA a v druhé růžový megafon...
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 15 2007 10:19am
Quote (Runn3r @ Wed, Aug 15 2007, 04:09pm)
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 04:06pm)
logicky musis rict o jaky spam bot se jedna smile.gif

a take logicky tam asi bude account, heslo, postava, co ma rikat, interval


hmm tak že by prvni rozumny člověk ?tongue.gif třeba co 15 minut zakladni info o channelu kdo děla runy atd ? wink.gif acc ez- a postava je jedno jaka wink.gif pala třeba wink.gif šlo by ?tongue.gif


tak to je snadne

1] spustis diablo
2] das battle net
3] zadas jmeno acc a heslo
4] vyberes si postavu nebo si vytvoris novou
5] das "channel"
6] kazdych 5 minut si na klavesnici natukej co chces

nevim co je na tom tezkyho
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 15 2007 10:20am
Quote (MrReaper @ Wed, Aug 15 2007, 04:18pm)
Quote (Runn3r @ Wed, 15 Aug 2007, 18:09)
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 04:06pm)
logicky musis rict o jaky spam bot se jedna smile.gif

a take logicky tam asi bude account, heslo, postava, co ma rikat, interval


hmm tak že by prvni rozumny člověk ?tongue.gif třeba co 15 minut zakladni info o channelu kdo děla runy atd ? wink.gif acc ez- a postava je jedno jaka wink.gif pala třeba wink.gif šlo by ?tongue.gif


nešlo, spamovat umí jenom Bo Baba lvl 99 který ma v jedne ruce CTA a v druhé růžový megafon...


^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll