Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 01:58pm)
ja nechapu kdyz mas smitera tak na co hammery? na ut exp?
no jak uz psali...klice se s tim schani blbe, pak treba iziho nevim jak bych dal se smitem:D:D ledaze by kosil magy merc....telne to vsude a je to rychlejsi..a v tristamu dava miniony a ja si v klidu muzu kosit bossaky:D dneska se nam to s petanem moc nevyvedlo a vylitl na me meph a 2X baal a kdyz uz chcipal meph,tak se pridal i dia:D