d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev19596979899131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Dec 7 2009 07:19am
Quote (Esantin @ 7 Dec 2009 14:31)
Lol 165 ppd, pěkný...


kdyby jen xxx ppd, hlavne je to pitomec
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Dec 9 2009 05:58am
cg sam sobe ze mam stejne hvezdicek jak heru :)
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 9 2009 06:31am
Quote (firebird_cz @ 9 Dec 2009 12:58)
cg sam sobe ze mam stejne hvezdicek jak heru :)


gratz :D
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Dec 10 2009 12:33pm
Chata s lesem a rybníkem po dědkoj prodána. Moc jsem tam nejezdil zbytečně by chátrala. Co se týče hospodářských pomocníků(traktor a nepojízdněj kombajn) byl věnován JZD. Babky byt si zatím nechám je to v činžáku takže tam nehrozí pokles hodnoty nemovitosti.
Member
Posts: 20,638
Joined: Jul 27 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 12:59pm
Quote (Kebs @ Dec 10 2009 07:33pm)
Chata s lesem a rybníkem po dědkoj prodána. Moc jsem tam nejezdil zbytečně by chátrala. Co se týče hospodářských pomocníků(traktor a nepojízdněj kombajn) byl věnován JZD. Babky byt si zatím nechám je to v činžáku takže tam nehrozí pokles hodnoty nemovitosti.


A komu to cpeš? stejne neumis napocitat do 3

This post was edited by IllusiOniX on Dec 10 2009 01:00pm
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Dec 10 2009 03:08pm
Quote (IllusiOniX @ 10 Dec 2009 20:59)
A komu to cpeš? stejne neumis napocitat do 3


jn kazdyho to zajima
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Dec 10 2009 03:26pm
Quote (Kebs @ 10 Dec 2009 20:33)
Chata s lesem a rybníkem po dědkoj prodána. Moc jsem tam nejezdil zbytečně by chátrala. Co se týče hospodářských pomocníků(traktor a nepojízdněj kombajn) byl věnován JZD. Babky byt si zatím nechám je to v činžáku takže tam nehrozí pokles hodnoty nemovitosti.


uznavam ta
Member
Posts: 20,638
Joined: Jul 27 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 03:28pm
Quote (AcedraC @ Dec 10 2009 10:26pm)
uznavam ta


:rofl: :rofl: no jo kebs je mocny
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Dec 10 2009 03:42pm
Quote (IllusiOniX @ 10 Dec 2009 23:28)
:rofl:  :rofl: no jo kebs je mocny


vouch

Member
Posts: 20,638
Joined: Jul 27 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 03:53pm
Quote (Log_in @ Dec 10 2009 10:42pm)
vouch


voucher
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev19596979899131Next
Closed New Topic New Poll