Quote (Kebs @ Dec 10 2009 07:33pm)
Chata s lesem a rybníkem po dědkoj prodána. Moc jsem tam nejezdil zbytečně by chátrala. Co se týče hospodářských pomocníků(traktor a nepojízdněj kombajn) byl věnován JZD. Babky byt si zatím nechám je to v činžáku takže tam nehrozí pokles hodnoty nemovitosti.
A komu to cpeš? stejne neumis napocitat do 3
This post was edited by IllusiOniX on Dec 10 2009 01:00pm