☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev
1
95
96
97
98
99
164
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 42555
Replies: 1638
Track Topic
Log_in
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
0.00
#961
Apr 16 2009 02:30pm
ostuda
:rofl:
Klobasa
Member
Posts: 1,958
Joined: Mar 22 2009
Gold
:
275.00
#962
Apr 16 2009 02:33pm
TADY PEKNE VIDEJKO
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#963
Apr 16 2009 03:10pm
No nezlob se na mě, ale takhle "zpastit" skvělej film Na západní frontě klid, to je hrůza.
Kterej trubadůr to mohl udělat.
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#964
Apr 16 2009 11:01pm
Quote (Klobasa @ Thu, Apr 16 2009, 08:20pm)
Nj wourl nezna tak dobrou hudbu Proste To je nejvic doba co bych dal za to bejt na 1 koncerte
nejde mi o hudbu
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#965
Apr 17 2009 07:06am
Ok včera začal pěkně kulaty state of trance.Celkově bude nahráno 72 hodin živé hudby.Sám jsem poslouchal od 2 rana do teĎ.Přišel na scenu Dj ktery si řika Arnej a ja tu davam link ať si to vychutnate tak jako ja
http://www.megaupload.com/?d=Z4QGLT0Y
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#966
Apr 17 2009 07:16am
Quote (Runn3r @ Fri, 17 Apr 2009, 14:06)
Ok včera začal pěkně kulaty state of trance.Celkově bude nahráno 72 hodin živé hudby.Sám jsem poslouchal od 2 rana do teĎ.Přišel na scenu Dj ktery si řika Arnej a ja tu davam link ať si to vychutnate tak jako ja
http://www.megaupload.com/?d=Z4QGLT0Y
uz mam stahnuty cely vcerajsok tez som ocuval do druhej hh
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#967
Apr 17 2009 07:20am
Quote (otko @ Fri, Apr 17 2009, 02:16pm)
uz mam stahnuty cely vcerajsok tez som ocuval do druhej hh
Arnej je buzik a všichni co tam jsou taky !! hlavně ti lidi na te party ! hned bych tam jel.
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#968
Apr 17 2009 07:20am
Quote (Log_in @ Thu, Apr 16 2009, 08:30pm)
http://www.youtube.com/watch?v=s31PkKbNmpE
ostuda
:rofl:
Byt tim typkem tak chodim uz jen kanalama
Log_in
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
0.00
#969
Apr 17 2009 07:23am
Quote (N3cum @ Fri, 17 Apr 2009, 14:20)
Byt tim typkem tak chodim uz jen kanalama
to já koukal na normální videa a v komentářích tam asi jeho spolkužáci psali o slavnym raperovi grepovi tak sem se kouknul a pak sem se asi 10minut válel po zemi
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#970
Apr 17 2009 09:12am
Otko 17:00 začina peklo , spíš už začlo !
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
95
96
97
98
99
164
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact