d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev19596979899164Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 16 2009 02:30pm


ostuda :rofl: :rofl:
Member
Posts: 1,958
Joined: Mar 22 2009
Gold: 275.00
Apr 16 2009 02:33pm



TADY PEKNE VIDEJKO :D :lol:
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 16 2009 03:10pm
No nezlob se na mě, ale takhle "zpastit" skvělej film Na západní frontě klid, to je hrůza.
Kterej trubadůr to mohl udělat.
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Apr 16 2009 11:01pm
Quote (Klobasa @ Thu, Apr 16 2009, 08:20pm)
Nj wourl nezna tak dobrou hudbu Proste To je nejvic doba co bych dal za to bejt na 1 koncerte


nejde mi o hudbu
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 17 2009 07:06am
Ok včera začal pěkně kulaty state of trance.Celkově bude nahráno 72 hodin živé hudby.Sám jsem poslouchal od 2 rana do teĎ.Přišel na scenu Dj ktery si řika Arnej a ja tu davam link ať si to vychutnate tak jako ja :)

http://www.megaupload.com/?d=Z4QGLT0Y
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 17 2009 07:16am
Quote (Runn3r @ Fri, 17 Apr 2009, 14:06)
Ok včera začal pěkně kulaty state of trance.Celkově bude nahráno 72 hodin živé hudby.Sám jsem poslouchal od 2 rana do teĎ.Přišel na scenu Dj ktery si řika Arnej a ja tu davam link ať si to vychutnate tak jako ja :)

http://www.megaupload.com/?d=Z4QGLT0Y


:d uz mam stahnuty cely vcerajsok tez som ocuval do druhej hh
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 17 2009 07:20am
Quote (otko @ Fri, Apr 17 2009, 02:16pm)
:d uz mam stahnuty cely vcerajsok tez som ocuval do druhej hh


Arnej je buzik a všichni co tam jsou taky !! hlavně ti lidi na te party ! hned bych tam jel.
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2009 07:20am
Quote (Log_in @ Thu, Apr 16 2009, 08:30pm)
http://www.youtube.com/watch?v=s31PkKbNmpE

ostuda :rofl: :rofl:


Byt tim typkem tak chodim uz jen kanalama :D
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 17 2009 07:23am
Quote (N3cum @ Fri, 17 Apr 2009, 14:20)
Byt tim typkem tak chodim uz jen kanalama :D


to já koukal na normální videa a v komentářích tam asi jeho spolkužáci psali o slavnym raperovi grepovi tak sem se kouknul a pak sem se asi 10minut válel po zemi :D
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 17 2009 09:12am
Otko 17:00 začina peklo , spíš už začlo ! :bonk:
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev19596979899164Next
Add Reply New Topic New Poll