Quote (Klobasa @ Thu, 16 Apr 2009, 21:04)
hej hej dobry skupiny a treba byl nekdo na koncerte NIGHTWISH V PRAGLU nebo lordu ?
NightWish dobu mam za sebou (neni to kvuli Anette, myslim ze je dobra zpevacka, ale spis uz ted jedu vetsi klasiky - IM, Carcass, Alice, Sabbath apod.) a Lordi jsou sice ok, ale je to na mě trochu moc "jednoduchá" hudba (podobně jako SlipKnoT aj.).
Jinak Zeppelin i Zappa jsou jeste pred ZZ Top

Jinak Zappa ofc paráda, zvlášť se Stevem Vaiem
This post was edited by MrReaper on Apr 16 2009 02:11pm