d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev19495969798164Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 494
Joined: Feb 3 2009
Gold: 120.00
Apr 15 2009 12:55pm
No přesněji bydlím mezi Pardubicema a Hradcem tzn tam je Kunětická hora tak u tý...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 15 2009 01:05pm
Quote (skipkiller @ Wed, Apr 15 2009, 07:55pm)
No přesněji bydlím mezi Pardubicema a Hradcem tzn tam je Kunětická hora tak u tý...


Tzn že používáš místo slova později slovo dýl že?:D

+ song. Tiesto mno stary ratlik
http://www.youtube.com/watch?v=kxsGzFuPGSM

This post was edited by Runn3r on Apr 15 2009 01:27pm
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 16 2009 03:06am



The Prodigy, Colours
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Apr 16 2009 10:08am
Quote (st3pix @ Thu, Apr 16 2009, 09:06am)
http://www.youtube.com/watch?v=24FCq9cG7QU


The Prodigy, Colours


Tahle je lepsi :P
http://www.youtube.com/watch?v=i_5zvV0btCo
Member
Posts: 1,958
Joined: Mar 22 2009
Gold: 275.00
Apr 16 2009 02:00pm
PFF NIKDO TU NEJDE EMTAL ? :D
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 16 2009 02:02pm
Metal:
Já, Skipkiller, Sobinator, Otko... Jinak me nikdo takhle z fleku nenapada...

Já osobně beru skoro všechno, počínaje Alice Cooper a konče ZZ-Top :lol: Ale je toho tolik, že to prostě nestíhám :)

edit: ofc tyhle kapely nejsou Metal, ale Hard Rock mi k tomu taky neodmyslitelne patri :) (jo a napada me ze pred Alice jsou jeste AC/DC ^^ )

This post was edited by MrReaper on Apr 16 2009 02:03pm
Member
Posts: 1,958
Joined: Mar 22 2009
Gold: 275.00
Apr 16 2009 02:04pm
hej hej dobry skupiny a treba byl nekdo na koncerte NIGHTWISH V PRAGLU nebo lordu ?



ALE OVSEM CLASSICA (LED ZEPPELIN/ FRANK ZAPPA .... )

This post was edited by Klobasa on Apr 16 2009 02:06pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 16 2009 02:09pm
Quote (Klobasa @ Thu, 16 Apr 2009, 21:04)
hej hej dobry skupiny a treba byl nekdo na koncerte NIGHTWISH V PRAGLU nebo lordu ?


NightWish dobu mam za sebou (neni to kvuli Anette, myslim ze je dobra zpevacka, ale spis uz ted jedu vetsi klasiky - IM, Carcass, Alice, Sabbath apod.) a Lordi jsou sice ok, ale je to na mě trochu moc "jednoduchá" hudba (podobně jako SlipKnoT aj.).

Jinak Zeppelin i Zappa jsou jeste pred ZZ Top :lol:
Jinak Zappa ofc paráda, zvlášť se Stevem Vaiem :)

This post was edited by MrReaper on Apr 16 2009 02:11pm
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Apr 16 2009 02:09pm
Quote (Klobasa @ Thu, Apr 16 2009, 08:04pm)
hej hej dobry skupiny a treba byl nekdo na koncerte NIGHTWISH V PRAGLU nebo lordu ?



ALE OVSEM CLASSICA (LED ZEPPELIN/ FRANK ZAPPA .... )


nn spam
Member
Posts: 1,958
Joined: Mar 22 2009
Gold: 275.00
Apr 16 2009 02:20pm
Nj wourl nezna tak dobrou hudbu Proste To je nejvic doba co bych dal za to bejt na 1 koncerte
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev19495969798164Next
Add Reply New Topic New Poll