Quote (Karbec @ Sat, 11 Apr 2009, 11:32)
tak a ted me rekni kolik hoperu potkas s retezem?
navic ne kazdej hoper nosi "ksilt" jak rikas.. to nosi vetsina kokotu co nemaj styl a kopirujou od ostatnich..
Reape, to byl runner ne?

Runner vim ze smazi Trance, kdyz ma vsude Armina

Ale myslel jsem že ty taky posloucháš něco na ten způsob. Asi chybka no

Pokud jde o kalhoty tak je rozdíl "volné kalhoty" a "rozkrok u kotníků"... Kšilt větší než kapota od auta mě taky dvakrát nevzrušuje. Ale co, když chce někdo vypadat jako magor, je to jeho věc, jenom ať mi to necpe