d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev19293949596164Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Apr 11 2009 09:26am
Quote (Log_in @ Sat, Apr 11 2009, 03:22pm)
tak tak, já taky nemusim když si na sebe kde jakej truhlík narazí drsnou čepici a posrávačky -_-


jj, ty cepice sou trapny :( a jeste kdyz ma na krku rezez jako krava, takovy jsou na facku :(
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Apr 11 2009 10:28am
Quote (N3cum @ Sat, Apr 11 2009, 03:26pm)
jj, ty cepice sou trapny :( a jeste kdyz ma na krku rezez jako krava, takovy jsou na facku :(


se vsadim, ze to nosis
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Apr 11 2009 10:39am
Quote (vanys @ Sat, Apr 11 2009, 04:28pm)
se vsadim, ze to nosis


Ok, o 5k fg ok? prohral jsi..
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 11 2009 10:48am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 12 2009 09:11am
Quote (Karbec @ Sat, 11 Apr 2009, 11:32)
tak a ted me rekni kolik hoperu potkas s retezem?
navic ne kazdej hoper nosi "ksilt" jak rikas.. to nosi vetsina kokotu co nemaj styl a kopirujou od ostatnich..
Reape, to byl runner ne? :)


Runner vim ze smazi Trance, kdyz ma vsude Armina :) Ale myslel jsem že ty taky posloucháš něco na ten způsob. Asi chybka no :)
Pokud jde o kalhoty tak je rozdíl "volné kalhoty" a "rozkrok u kotníků"... Kšilt větší než kapota od auta mě taky dvakrát nevzrušuje. Ale co, když chce někdo vypadat jako magor, je to jeho věc, jenom ať mi to necpe
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 12 2009 03:55pm


starý ale pořád mě to zabíjí :D
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 13 2009 03:46am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 13 2009 04:43am
Member
Posts: 494
Joined: Feb 3 2009
Gold: 120.00
Apr 13 2009 03:15pm
Nooo ještě některý DnB není špatný když mám dost špatnou náladu...
Member
Posts: 15,653
Joined: Jun 11 2008
Gold: 9,354.00
Apr 13 2009 04:15pm


Tak to to je ono !!! :thumbsup:
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev19293949596164Next
Add Reply New Topic New Poll