☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Gratulujeme > Znova
Prev
1
90
91
92
93
94
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 29276
Replies: 1308
Track Topic
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#911
Oct 20 2009 09:55am
Quote (hero_cz @ Tue, Oct 20 2009, 03:52pm)
NEŽIJ!
Nespamuj
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#912
Oct 20 2009 10:08am
Quote (N3cum @ Tue, 20 Oct 2009, 16:55)
Nespamuj
nečum
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#913
Oct 20 2009 10:23am
Quote (hero_cz @ Tue, Oct 20 2009, 04:08pm)
nečum
Nespamuj
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#914
Oct 23 2009 10:26am
13K POSTS!!!
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#915
Oct 23 2009 10:35am
Quote (hero_cz @ Oct 23 2009 04:26pm)
13K POSTS!!!
Nespamuj...
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#916
Oct 29 2009 06:26am
Jsem živnostník Gratuluju sám sobě jakou mám životní úroveň. Jsem hrdej že jsem Čech. Jsem rád že nežiju na Ukrajině nebo Bělorusku..
Právě jsem se vrátil z pracovní cesty z východu která měla úspěch a můžu přijat další 3 stálé zaměstnance do ACT dobruška
This post was edited by Kebs on Oct 29 2009 06:28am
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#917
Oct 29 2009 09:34am
Quote (Kebs @ 29 Oct 2009 13:26)
Jsem živnostník Gratuluju sám sobě jakou mám životní úroveň. Jsem hrdej že jsem Čech. Jsem rád že nežiju na Ukrajině nebo Bělorusku..
Právě jsem se vrátil z pracovní cesty z východu která měla úspěch a můžu přijat další 3 stálé zaměstnance do ACT dobruška
xD
jinak sobe gz se dnes stehuji s pritelkyni do podnajmu
This post was edited by hero_cz on Oct 29 2009 09:36am
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#918
Oct 30 2009 12:38pm
Quote (hero_cz @ Oct 29 2009 04:34pm)
xD
jinak sobe gz se dnes stehuji s pritelkyni do podnajmu
lol podnájem neznám nic lepšího než mít vlastní chaloupku v rybníka ...... velkou stodolu 15 hektarů lesa s nějakýma skalama a traktor
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#919
Oct 30 2009 12:49pm
Quote (hero_cz @ 23 Oct 2009 19:26)
13K POSTS!!!
hey marty,,,,pm me facebook ..need chips for poker:):)
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#920
Oct 30 2009 12:52pm
Quote (BraveAntiBan @ Oct 30 2009 07:49pm)
hey marty,,,,pm me facebook ..need chips for poker:):)
je to zase v tom lítá gember
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
90
91
92
93
94
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact