d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev19091929394131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2009 09:55am
Quote (hero_cz @ Tue, Oct 20 2009, 03:52pm)
NEŽIJ!


Nespamuj
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Oct 20 2009 10:08am
Quote (N3cum @ Tue, 20 Oct 2009, 16:55)
Nespamuj


nečum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2009 10:23am
Quote (hero_cz @ Tue, Oct 20 2009, 04:08pm)
nečum


Nespamuj
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Oct 23 2009 10:26am
13K POSTS!!!
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Oct 23 2009 10:35am
Quote (hero_cz @ Oct 23 2009 04:26pm)
13K POSTS!!!


Nespamuj...
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Oct 29 2009 06:26am
Jsem živnostník Gratuluju sám sobě jakou mám životní úroveň. Jsem hrdej že jsem Čech. Jsem rád že nežiju na Ukrajině nebo Bělorusku..
Právě jsem se vrátil z pracovní cesty z východu která měla úspěch a můžu přijat další 3 stálé zaměstnance do ACT dobruška

This post was edited by Kebs on Oct 29 2009 06:28am
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Oct 29 2009 09:34am
Quote (Kebs @ 29 Oct 2009 13:26)
Jsem živnostník Gratuluju sám sobě jakou mám životní úroveň. Jsem hrdej že jsem Čech. Jsem rád že nežiju na Ukrajině nebo Bělorusku..
Právě jsem se vrátil z pracovní cesty z východu která měla úspěch a můžu přijat další 3 stálé zaměstnance do ACT dobruška


xD

jinak sobe gz se dnes stehuji s pritelkyni do podnajmu :)

This post was edited by hero_cz on Oct 29 2009 09:36am
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Oct 30 2009 12:38pm
Quote (hero_cz @ Oct 29 2009 04:34pm)
xD

jinak sobe gz se dnes stehuji s pritelkyni do podnajmu :)


lol podnájem neznám nic lepšího než mít vlastní chaloupku v rybníka ...... velkou stodolu 15 hektarů lesa s nějakýma skalama a traktor
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Oct 30 2009 12:49pm
Quote (hero_cz @ 23 Oct 2009 19:26)
13K POSTS!!!


hey marty,,,,pm me facebook ..need chips for poker:):)
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Oct 30 2009 12:52pm
Quote (BraveAntiBan @ Oct 30 2009 07:49pm)
hey marty,,,,pm me facebook ..need chips for poker:):)


je to zase v tom lítá gember
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev19091929394131Next
Closed New Topic New Poll