Quote (Karbec @ Thu, Jun 12 2008, 08:57pm)
ROFL JA PIL?????????? NIKDY NEPIJU, TO JEN JSTE NEDOKAZALI PRIZNAT MUJ SKILL.
este jednou reknes ze jsem pil, tak poznas co znamena slovo /flame na jsp !

Ani bych nerek, nicmene budu rad kdyz me na novym laderu presvedcis o opaku, navic prohrat s askou v cene 60fg neni moc dobra vizitka ze