d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev18910111225Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 18 2007 12:42am
Quote (Killer111 @ Sun, 9 Sep 2007, 13:01)
u SH uplně v pohodě , vlezu si do VoS vemu demona a kropím vše na 2 rány bez buffů , pokud ssebou taháš buffpeta s empem a wildmagic tak to asi budes tači ten avadon biggrin.gif


kde takeho buffpeta (emp je mnam mnam) zozenem? a oplatia sa ti summoni u DW/SH?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 18 2007 06:34am
Quote (M0f0 @ Tue, 18 Sep 2007, 07:42)
kde takeho buffpeta (emp je mnam mnam) zozenem? a oplatia sa ti summoni u DW/SH?


peta si spravis sam abo oskemujes kuba jak ja o lucku biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 18 2007 07:08am
Quote (M0f0 @ Tue, Sep 18 2007, 07:42am)
Quote (Killer111 @ Sun, 9 Sep 2007, 13:01)
u
SH uplně v pohodě , vlezu si do VoS vemu demona a kropím vše na 2 rány
bez buffů , pokud ssebou taháš buffpeta s empem a wildmagic tak to asi
budes tači ten avadon:D


kde takeho buffpeta (emp je mnam mnam) zozenem? a oplatia sa ti summoni u DW/SH?


naexpíš si ho smile.gif a summon se nevyplatí po druhym přestupu už na něj snad ani nemáš skilly
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Sep 18 2007 10:20am
Quote (M0f0 @ Tue, Sep 18 2007, 07:42am)
kde takeho buffpeta (emp je mnam mnam) zozenem? a oplatia sa ti summoni u DW/SH?


ochoc si zvieratko z Beast farmy smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 18 2007 10:26am
Quote (Dieoncommand @ Tue, 18 Sep 2007, 18:20)
ochoc si zvieratko z Beast farmy smile.gif


aha,no este ju musim najst, a je jedno ktoreho si ochocim aby mal pokial mozno emp (greater tongue.gif) a ww? baby peti su asi nanic ze? no zatial pojdem ochocit orkov, ked sa nepodari tak ich aspon pozabijam smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 18 2007 10:29am
Quote (M0f0 @ Tue, Sep 18 2007, 05:26pm)
aha,no este ju musim najst, a je jedno ktoreho si ochocim aby mal pokial mozno emp (greater tongue.gif) a ww? baby peti su asi nanic ze? no zatial pojdem ochocit orkov, ked sa nepodari tak ich aspon pozabijam smile.gif


beast farma to jsou lvly 60+ myslím, pokud se ti nepodaří ochočit změní se v 4 x hp agressive myslím smile.gif¨
ale pokud utáhneš 2 x LA naráz tak proč ne svýho buffpeta ( SE) dělá to tak každej
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 19 2007 12:24am
Quote (Killer111 @ Tue, 18 Sep 2007, 18:29)
beast farma to jsou lvly 60+ myslím, pokud se ti nepodaří ochočit změní se v 4 x hp agressive myslím smile.gif¨
ale pokud utáhneš 2 x LA naráz tak proč ne svýho buffpeta ( SE) dělá to tak každej


tak si asi ochocim antonyho tongue.gif
najprv dam aspon 2. prestup a potom porozmyslam nad vlastnym buffakom, SE je naj? lebo jedneho dark elfa mam, chcel som skusit nieco ine
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 19 2007 03:23am
pokud hraješ mága tak jedině SE, pokud hraješ archera nebo daggera tak se vyplatí víc WC nebo PP buffy, i když SE má vampiric rage což taky není špatné. ale pro mága jedině SE
má EMP a Wild magic (zvyšuje magický critical)
Member
Posts: 6,530
Joined: Apr 15 2005
Gold: 109,229.00
Sep 19 2007 04:50am
Quote (M0f0 @ Wed, Sep 19 2007, 08:24am)
tak si asi ochocim antonyho tongue.gif
najprv dam aspon 2. prestup a potom porozmyslam nad vlastnym buffakom, SE je naj? lebo jedneho dark elfa mam, chcel som skusit nieco ine


doporucuju na nic necekat a zacit ho expit hned. kdyz bude moc pozadu tak ti nedoplni zadnou, nebo malo many. zaprahni ho za sebe a expi oba wink.gif
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Sep 21 2007 02:31pm
Jedno hezke videjko z poslednich dnu, ktere natacel jeden nas clen klanu. 1st_One_1.2.wmv - je to jeho prvni fraps, tak mejte pochopeni smile.gif
http://hosted.filefront.com/Neldor/
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111225Next
Closed New Topic New Poll