Quote (M0f0 @ Tue, Sep 18 2007, 05:26pm)
aha,no este ju musim najst, a je jedno ktoreho si ochocim aby mal pokial mozno emp (greater

) a ww? baby peti su asi nanic ze? no zatial pojdem ochocit orkov, ked sa nepodari tak ich aspon pozabijam

beast farma to jsou lvly 60+ myslím, pokud se ti nepodaří ochočit změní se v 4 x hp agressive myslím

¨
ale pokud utáhneš 2 x LA naráz tak proč ne svýho buffpeta ( SE) dělá to tak každej