d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev18910111225Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 12 2007 10:17am
U craftu záleží na ilvl amuletu (musí být 89) - na tohle potřebuješ lvl 94+ char. Na samotné craftění ale stačí použít třeba i char na 1. lvlu

Shrnuto: Gambluj s 94+, crafti s čímkoli
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 12 2007 12:24pm
ok thx smile.gif to jsem potřeboval vědět
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 12 2007 12:46pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 12 2007 01:30pm
dotaz kde najdu nej droppy izi kill za blood efla nebo taurena do lvl 20 dobré itemsy cvokoli cloth lather smile.gif dík
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 13 2007 12:20am
Quote (Lua @ Sun, Aug 12 2007, 07:30pm)
dotaz kde najdu nej droppy izi kill za blood efla nebo taurena  do lvl 20 dobré itemsy cvokoli cloth lather smile.gif dík


V Balmoře, ale tam jsou jen základní věci. Proto musíš co nejrychlejc do Dagon Felu nebo Vivecu, tam je už lepší stuff smile.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Aug 13 2007 12:42am
Quote (Lua @ Sun, Aug 12 2007, 07:30pm)
dotaz kde najdu nej droppy izi kill za blood efla nebo taurena  do lvl 20 dobré itemsy cvokoli cloth lather smile.gif dík


barrens / stonetalon mountains?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 13 2007 03:44am
hehe dík já totiž chci udělat dobrýho warra smile.gif abych měl nějáký good itemsy abych až pudu do ashenvale nebo booty bay tak drtil alíky biggrin.gif

edit: proč nehraješ na serveru rade??
edit¨2: bude sranda biggrin.gif já sem lamka smile.gif

edit 3 nejhlavnější otázka existuje něco aby to nebyl hack nebo potřebuju vědět jestli je něco v interferencích na aimovaní že když ho třeba přeskočím tak furt k němu budu čelem de to? ono tohle by bylo gozu na rogunu ta jak má ten útok ze zadu tak po tom uplně mlsám biggrin.gif

This post was edited by Lua on Aug 13 2007 03:50am
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Aug 13 2007 03:58am
Quote (Lua @ Mon, Aug 13 2007, 09:44am)
hehe dík já totiž chci udělat dobrýho warra smile.gif abych měl nějáký good itemsy abych až pudu do ashenvale nebo booty bay tak drtil alíky biggrin.gif

edit: proč nehraješ na serveru rade??
edit¨2: bude sranda biggrin.gif já sem lamka smile.gif

edit 3 nejhlavnější otázka existuje něco aby to nebyl hack nebo potřebuju vědět  jestli je něco v interferencích na aimovaní že když ho třeba přeskočím tak furt k němu budu čelem de to? ono tohle by bylo gozu na rogunu ta jak má ten útok ze zadu tak po tom uplně mlsám biggrin.gif


jestli mas lvl 20 tak si na drceni aliku ve stranglethornu jeste chvili pockas...

edit: nechapu
edit2: sranda je smile.gif
edit3: to se neumis rychle obratit? tongue.gif

PS: jestli potrebujes vedet neco ohledne wow, pis na icq
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 13 2007 06:47am
Quote (st3pix @ Mon, 13 Aug 2007, 08:20)
Quote (Lua @ Sun, Aug 12 2007, 07:30pm)
dotaz kde najdu nej droppy izi kill za blood efla nebo taurena  do lvl 20 dobré itemsy cvokoli cloth lather smile.gif dík


V Balmoře, ale tam jsou jen základní věci. Proto musíš co nejrychlejc do Dagon Felu nebo Vivecu, tam je už lepší stuff smile.gif


ehm, neni tohle nahodou TES3: Morrowind? nebo jsou ve wowku (predpokladam ze je rec o wowku, kdyz tam jsou taureni) stejne jmena?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 14 2007 09:31am
Quote (MrReaper @ Mon, 13 Aug 2007, 13:47)
Quote (st3pix @ Mon, 13 Aug 2007, 08:20)
Quote (Lua @ Sun, Aug 12 2007, 07:30pm)
dotaz kde najdu nej droppy izi kill za blood efla nebo taurena  do lvl 20 dobré itemsy cvokoli cloth lather smile.gif dík


V Balmoře, ale tam jsou jen základní věci. Proto musíš co nejrychlejc do Dagon Felu nebo Vivecu, tam je už lepší stuff smile.gif


ehm, neni tohle nahodou TES3: Morrowind? nebo jsou ve wowku (predpokladam ze je rec o wowku, kdyz tam jsou taureni) stejne jmena?


mno wow sem nehrál, ale tyhle jsména jsou 100% z Morrowindu biggrin.gif

potřeboval bych poradit, jaký amu mam dát pvm jave?

a bp ias u amy?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111225Next
Closed New Topic New Poll