Quote (alda @ Mon, Jun 25 2007, 06:10pm)
Quote (Mr.Superstar @ Mon, Jun 25 2007, 08:08pm)
rikam to tu uz od zacatku ze to bude v utery ve 2 rano:)
ja to slysel od leriho a ten to slysel od tebe a ty si to slysel od sestrenky co ma tatku a tentatka ma sourozence a jeho syn ma dceru co uklizi blizardum pod nohama

....
ne delam si srandu a navic opakovany ftip neni ftipem...
kez by to bylo uz ted
tak bys musel 4 hodiny cekat a pak si budes moct jit zahrat... gl.