[QUOTE=Karbec,Fri, Jun 1 2007, 01:16pm][QUOTE=fifky-OVA,Fri, 1 Jun 2007, 10:12][QUOTE=Esantin,Thu, May 31 2007, 06:03pm][QUOTE=fifky-OVA,Thu, May 31 2007, 05:40pm][QUOTE=Leri,Thu, May 31 2007, 05:12pm][QUOTE=Esantin,Thu, May 31 2007, 05:04pm][QUOTE=Sobcz,Thu, May 31 2007, 04:50pm][QUOTE=Esantin,Thu, May 31 2007, 05:22pm][QUOTE=Sobcz,Thu, May 31 2007, 04:19pm][QUOTE=otko,Thu, May 31 2007, 04:36pm][QUOTE=zerkii,Thu, 31 May 2007, 09:11][QUOTE=AcedraC,Thu, 31 May 2007, 00:52]gz vsetkym co si kupuju thor steinar

[/QUOTE]
Jei, tys to sem piel teda vyetit![/QUOTE]
boze jak keby to uz dneska nebolo jedno aku znacku si kdo kupi... aj tak seckym ide len o penaze[/QUOTE]
mte nakupovat u ong

[/QUOTE]
pro? mikinu IM, m odtamtud? xD[/QUOTE]
ne ta je pes internet

ale jinak co je patnho na tom nekupovat dn znaky neikm zrovna u ong ale existujou vobchody co nejsou ongov, neni to adidas ale ani adihash a to vobleen je v pohod. Navc te mam mikinu vod Rejoice esli znate (ceska firma) a libovka.[/QUOTE]
a se kadej oblk, jak chce..[/QUOTE]
at si kazdy dela co chce, ale musi si byt vedom nasledku a nest za to plnou odpovednost[/QUOTE]
tjn.. sexy celkem tohle.. btw G-Unit mikinka taky libovka

[/QUOTE]
fifty pkn sign, zatim nejlep jakou jsem u tebe vidl

e. vlastn byla lep ta jak si ml 50% warnu ^[/QUOTE]
diky

ale karbik u me vzdycky odvede takovou polovicni praci

[/QUOTE]
^^[/QUOTE]
lempl