Quote (Sobcz @ Fri, 8 Jun 2007, 13:47)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Jun 8 2007, 12:32pm)
Quote (MrReaper @ Thu, Jun 7 2007, 07:42pm)
Quote (alda @ Thu, 7 Jun 2007, 21:25)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 7 2007, 08:01pm)
Quote (Aster @ Thu, Jun 7 2007, 12:41pm)
Rap best style in da world
Nas>All
hovno prdel.
hhh co je to rap?? prskani do mikraku?
jasne
rap = prskani do mikraku
metal = bliti do mikraku
operni zaznamy = jekot do mikraku
techno & such shit = chudaci nemaj ani na mikrak, ale rikaj tomu hudba...
(pokud jsem nekoho timto urazil at mi to rekne)
techno je o melodii ... na co miikrak kdyz to nema vetsinou slova.. nebo zadnej zpev..
neurazilo ale 100% s tebou souhlasim ( hlavne ohledne toho techna

)

proste je to parici hudba, nikde neni napsano ze hudba musi mit zpev, pro me je porad techno > rap .. protoze v technu aspon nejsou niggaz a gangstas

já mám svoje výhrady i proti technu i proti rapu, takze je mi to jedno... hudba nemusi mit zpev, ja netvrdim ze jo (treba vazna hudba, kterou mam moc rad, zpev taky nema

), ale techno je imho dost bezduché a neosobní