d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > O_o Hip Hop Topic > Hip hop, dont stop
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 8 2007 05:52am
Quote (Sobcz @ Fri, 8 Jun 2007, 13:47)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Jun 8 2007, 12:32pm)
Quote (MrReaper @ Thu, Jun 7 2007, 07:42pm)
Quote (alda @ Thu, 7 Jun 2007, 21:25)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 7 2007, 08:01pm)
Quote (Aster @ Thu, Jun 7 2007, 12:41pm)
Rap best style in da world
Nas>All


hovno prdel.


hhh co je to rap?? prskani do mikraku?


jasne

rap = prskani do mikraku
metal = bliti do mikraku
operni zaznamy = jekot do mikraku
techno & such shit = chudaci nemaj ani na mikrak, ale rikaj tomu hudba...
(pokud jsem nekoho timto urazil at mi to rekne)


techno je o melodii ... na co miikrak kdyz to nema vetsinou slova.. nebo zadnej zpev..

neurazilo ale 100% s tebou souhlasim ( hlavne ohledne toho techna wink.gif )


uglystupid1.gif proste je to parici hudba, nikde neni napsano ze hudba musi mit zpev, pro me je porad techno > rap .. protoze v technu aspon nejsou niggaz a gangstas wink.gif


já mám svoje výhrady i proti technu i proti rapu, takze je mi to jedno... hudba nemusi mit zpev, ja netvrdim ze jo (treba vazna hudba, kterou mam moc rad, zpev taky nema smile.gif ), ale techno je imho dost bezduché a neosobní
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll