Quote (Leri @ Thu, 24 May 2007, 20:29)
Quote (alda @ Thu, May 24 2007, 03:29pm)
hmmm

lidi nehadejte se ...

je to stranesne

hhhh musimse smat ze vyzirky... (diky jim existuju). mno jak se to veme ja ted chodim all act boss atd .. uz mi asi nejde o veci ( de a moc) ale je to sranda vse vyzabijet .. rikal semsi ze asi zalozim jednu hru a budu ji celou kastit at tam nezbyde ani potvora sice je to strane silena vec ale libi se mi

(cc doba trvani 2 hodiny
sazim 50 fg ze to za 2 hodiny sam nevycistis
taky jsem to zkousel ale pak hra spadla
ja myslim ze pod 4 hod to snad ani nejde