Quote (doobik @ Tue, May 29 2007, 08:24pm)
Cheh,ja som mal z fyziky 1,2,3,cista dvojka a kokotko ma vyvola,otvori ucebnicu odzadu,opyta sa cosi,co sme ete nebrali a posle ma s 5kou ...
Potesi,co

?
To je standartni postup, kdyz chces nekoho pwnout, ne ?

Nemas zlobit a zbytecne na sebe upozornovat