Quote (Killer111 @ Sun, May 6 2007, 10:33pm)
Quote (Lua @ Fri, May 4 2007, 12:13pm)
ee wow ofic sux
naruto >dbz ikdy songoku rox xd
prvni dily sou npc naruta ale jako od 40 se to rozjizdí

edit ja to sledoval kdyz to bylo este dostupne na ytb original v japonstine s aj titulkama

jako stravil sem u toho hromady casu 230 dilu x 21 min + 2filmy = tak skoro 4dny neustaleho koukani

sux protoze je moc drahej nebo co ?? oficial je jediny poradny server bez bugu bez lagu na kterem se da wow slusne hrat
vec názoru offic sem nezazil a to co se ke me dostalo tzn server mi staci ke stesti a nezatouzim po necem udajne lepsim
nehodlam
platit nekrestansky penize za to ze si zahraju ve skoro stejnym svete
jako bych to mel zadara kolik to stojí ví to nkdo?